metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
GościuZPT ~GościuZPT (Gość)31.01.2024 09:14

Ale z tym alkoholem to by mu dali spokój...Przecież idąc do sklepu wszyscy kupujemy alkohol z nieznanego źródła bo hurtownie właśnie taki towar sprzedają...Nawet kiedyś miałem okazję tego doświadczyć jak otworzyłem kolejną butelkę z tej samej hurtowni ale z innej dostawy...pierwsza była "oryginał" i weszła bez zarzutu, za to drugiej się wypić nie dało...jakiś szajs był przelany...więc z tego zarzutu powinni zrezygnować :-)

42


podKAŁczanin ~podKAŁczanin (Gość)31.01.2024 11:01

Brawo

11


jacuś ~jacuś (Gość)31.01.2024 11:54

gnębią przedsiebiorcę

12


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)31.01.2024 12:30

Cytuję:
Gdyby wszystkie zabezpieczone towary trafiły do nielegalnego obrotu, straty Skarbu Państwa w podatku akcyzowym wyniosłyby niemal 580 tys. zł


Gdyby... gdyby... Lata temu nasz były prezydent-noblista powiedział, że "gdyby w wodzie były ryby, to wędkowanie straciłoby sens". Co miał dokładnie na myśli, to do dziś nie wiadomo.
A gdyby przyszło miliard Chińczyków i każdy zjadłby miliard tuńczyków, to... "skarb państwa" wzbogaciłby się o pierdyliard złotych z tytułu podatku VAT!
Na szczęście zakup pierdyliona zbędnych cudownych eliksirów i ich późniejsza utylizacja (na co poszło kilka miliardów złotych) przyniosła wszystkim same zyski, bo o stratach z tego powodu jakoś media się nie rozpisują.

13


Brawa ~Brawa (Gość)31.01.2024 18:21

Teraz ja i moja rodzina czujemy się bezpieczniej

21


epickonawsi ~epickonawsi (Gość)01.02.2024 07:12

Ciekawe w czym płacili , gotówka zniknie to szara strefa pójdzie w bartel. Panienki pozakładają czytniki i kasy fiskalne :)

00


Urząd Celny ~Urząd Celny (Gość)01.02.2024 07:58

Masz ci babo placek.nie popoli ktoś.ale mój dostawca jest bezpieczny od kilku lat.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat