metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
janusz ~janusz (Gość)01.12.2013 20:55

szkoda że nie podali pełnych nazwisk, bo teraz nie wiem o ktorych panów chodzi haha :)

00


niezaskoczony ~niezaskoczony (Gość)01.12.2013 21:32

Jak widac sady dzialaja na telefon od vipa

00


J+m ~J+m (Gość)01.12.2013 21:48

Nastepna porazka Teamu pana CH .

00


Prech z CH ! ~Prech z CH ! (Gość)02.12.2013 09:19

Wyrok polityczny..ale sąd nie jest taki głupi.
Nie można wciskać tego czego nie ma lub wcale nie było
!

00


lolo ~lolo (Gość)02.12.2013 10:44

nie wiem czy wyłudzenie czy nie ale polityka władz concordii wobec młodzieży jest beznadziejna i dramatyczna, szkolenia prawie w ogóle nie ma, trenerzy brani z czapy, mało który chłopak chce tam trenować, a później muszą ściągać ludzi nie wiadomo skąd do 4 ligi w 80 tys mieście, no śmiech, gdyby Ci Panowie te pieniądze, które pompują w seniorów dali na juniorów to bez problemy mielibyśmy teraz zespół na 3 a moze 2 ligę ale nie lepiej widzieć bliższe korzyści, krótkowzroczność. Panie prezesie proszę brać przykład z malutkiej moszczenicy bo zostawi Pan klub tak jak Pan objął czyli w okręgówce.

00


koło debi L ~koło debi L (Gość)02.12.2013 12:22

do koła
Zastanów się o czym mówisz.
Głupoty chłopie piszesz.
Wyprowadz się do Moszczenicy! :)

00


lolo ~lolo (Gość)02.12.2013 16:28

"kolo-debi-L" napisał(a):


od razu widzę, że mam do czynienia z prawdziwym kibicem concordii, obrażasz mnie już samym swoim nickiem (chytrze ukryłeś w nicku obrażający mnie akronim spryciarzu). Po pierwsze nie chłopie, jam jest szlachcic z Piotrkowa dlatego do Moszczenicy się nie wyprowadzę, a nawet idąc dalej tym tropem. dlaczego miałbym się wyprowadzić, lubię Piotrków, szanuję Concordię za jej bogatą tradycję i historię (ba nawet kiedyś tam trenowałem), nie podoba mi się system szkolenia i sposób zarządzania, dlatego podaje za przykład Moszczenicę, która w 4 lidze gra niemalże wychowankami, przy dużo skromniejszym budżecie. Po drugie zastanowiłem się i dalej twierdzę, że głupot nie piszę jeśli uważasz, że napisałem coś błędnego proszę wskaż mój błąd, podaj argumenty, które wskażą, że piszę nieprawdę, półprawdę itp. Po trzecie zaprzecz chociaż tym faktom: żaden zespół juniorów czy trampkarzy nie gra w lidze wojewódzkiej (z moszczenicy jakiś rocznik gra, poza tym w wojewódzkiej gra wiele mniejszych klubów),grające na poziomie okręgu zespoły trampkarzy Concordii nie wygrywają rywalizacji z zespołami z okręgu piotrkowskiego (pałętają się po 4-5 miejscach w lidze), grają na poziomie tworów 5-6 letnich jak Piotrcovia czy UPN Piotrków, w tej chwili w takim klubie nie ma juniorów starszych ani młodszych, w ostatnich latach juniorzy starsi mieli problemy ze skompletowaniem 11 piłkarzy na mecz, a oto cytat który znalazlem na stronie Concordii ,,Podopieczni Damiana Sońty rywalizację zakończyli na eliminacjach grupowych. Zajęli w niej trzecie miejsce plasując się za UKS Mazovia (późniejszy triumfator zawodów) i Włókniarzem Moszczenica. Nasi młodzi piłkarze z tomaszowianami przegrali 0:6, a z moszczeniczanami 0:2.
Ponadto zremisowali ze Skalnikiem Sulejów 1:1, a pokonali Szczerbca Wolbórz 1:0" także tego brawo za wyniki i chyba coś jest jednak nie tak.

00


DO LOLO ~DO LOLO (Gość)02.12.2013 17:00

LOLO człowieku zapraszam na stronę concordiapiotrkow.pl poczytaj przemyśl i dopiero ocen czy jest szkolenie czy go nie ma oraz czy są chłopcy czy ich tam nie ma !!! łatwo jest powiedzieć że czegoś nie ma jeżeli posiada się informacje z przed 10 lat !! a na temat kadry trenerów w grupach młodzieżowych to są chłopaki ambitni którzy robią kolejne kursy i szkolenia i nie są to chłopaki "brani z czapy" jak to określiłeś. Zajęcia nie różnią się niczym od zajęć w pozostałych tzw. Szkółkach piłkarskich. Więc jeszcze raz proszę poczytaj, przejdź się na kilka treningów i dopiero oceniaj ok?

00


kibic ~kibic (Gość)02.12.2013 19:32

Lolo, co ty za dyrdymały piszesz to mnie głowa boli. W concordi jest szkolenie dzieci i młodzierzy w zakresie piłki nożnej i na chwilę obecna szkolonych jest ok 170 dzieci. Winiki, proszę bardzo; w ostatnim tygodniu rocznik 2001 1=miejsce Comcordi na turnieju w Blachowni.A wiesz kto tam grał ? Ano Górnik Zabrze, Polonia Bytom, Odra Opole i kilka innych dobrych zespołów.

00


lolo ~lolo (Gość)03.12.2013 10:04

ja nie twierdzę, że szkolenia w Concordii nie ma, ja piszę, że jest to klub z taką długą i bogatą tradycją, z 80 tysięcznego miasta i że jeśli od lat pieniądze na siłę nie byłyby pchane w seniorów a poświęcane na juniorów to Concordia miałaby teraz wyniki i wychowanków. Panowie trenerzy, może rodzice dzieciaków (młodych adeptów piłki nożnej) chwała za to Panom trenerom, że są młodzi i że się szkolą, super, zdobywacie doświadczenie, szlifujecie warsztat ale obecnie wyników nie ma (jeden turniej jak jaskółka wiosny nie czyni) pozostajemy w tyle ze szkoleniem, lepiej szkoli się chłopaków w Tomaszowie, Opocznie, Kleszczowie, nie wspominając o Bełchatowie i tak jest od lat, dlaczego tak się dzieje no może moją pieniądze, że dzieciaki nie musza płacić za sprzęt i salę, może mają już doświadczonych trenerów, może mają plan na długoletnie i długo etapowe szkolenie młodzieży, nie wiem. Prawda jest taka, drużyny z wiosek potrafią zrobić wyniki z grupami młodzieżowymi a Concordia od lat nie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat