metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ech ~ech (Gość)07.11.2013 15:33

Jeśli na spowiedzi ktoś to wyznał księdzu ,to mogą go cmoknąć.Ksiądz nie prowadzi zeszytu z danymi kogo spowiadał.Minęły czasy kiedy ksiądz ze Srocka wyspowiadał grzesznika,a w niedzielę na ambonie z imienia i nazwiska powiedział ,że Antek ukradł Bolkowi króliki.A gdzie tajemnica spowiedzi.

00


ja ~ja (Gość)07.11.2013 15:10

"jupikaej" napisał(a):
ups i co cię stało....? zjem twoje dzieci....????

brak słów....

00


mądry ~mądry (Gość)07.11.2013 13:03

A takie wrażenie robił dobre! Kleryk yeah bunny!

00


papież ~papież (Gość)07.11.2013 13:37

Bardzo dobrze, karać karać i jeszcze raz karać tych niemoralnych wynaturzonych psychopatów, przyszedł czas na reformy!

00


nomad ~nomad (Gość)07.11.2013 13:52

Chrystus mówi: ,,bądźcie jak dzieci" a ten klecha odziera dzieci z niewinności. Pewnie spłonie w piekle...

00


ja ~ja (Gość)07.11.2013 14:07

jedyny ksiądz w Piotrkowie,który NIE prowadził cennika kościelnego (typu za chrzest co łaska czyli 300 zł)w każdym innym kościele obowiązuje wewnętrzny cennik uroczystości, z masakrycznymi cenami porównującymi się z miesięcznymi opłatami czynszowymi.

00


buhahahah ~buhahahah (Gość)07.11.2013 14:23

prokuratora se może ale pierdnąć jest prawo odmowy zeznań a jakby zaczęli bić to może na kazde pytanie odpowiedzieć, nie wiem, nie słyszałem nie widziałem, nie pamiętam i mnie mogą cmoknąć

00


jupikaej jupikaejranga07.11.2013 15:02

~ja (Gość)51 minut temu, 14:07jedyny ksiądz w Piotrkowie,który NIE prowadził cennika kościelnego (typu za chrzest co łaska czyli 300 zł)w każdym innym kościele obowiązuje wewnętrzny cennik uroczystości, z masakrycznymi cenami porównującymi się z miesięcznymi opłatami czynszowymi.
ups i co cię stało....? zjem twoje dzieci....????

00


ten koleś ~ten koleś (Gość)07.11.2013 15:05

Widze ze wszyscy z was już go skazali...

00


Janpol ~Janpol (Gość)07.11.2013 15:06

Padre. Dużo dobrego robisz w Piotrkowie ale z tym wywiadem to przegiąłeś i to ostro.
Myślałem, że jak już dopniesz do końca budowy Centrum Idei to przystopujesz, ale widzę, że dalej mocno idzie ksiądz do przodu. Tak Cię polubiły media, że teraz to One Cię zniszczą. Może ks. biskup pozwoli Ci zostać jeszcze długo w Pkowie a może i nie. Może nie uda się pójść w ślady ks. Pecolta i został długoletnim rektorem tego miejsca.
Już kiedyś napisałem Ci w komentarzu, że zapominasz o ludziach, którzy są na prawdę dla Ciebie przyjaciółmi. Niestety... lekcja nie odrobiona i zadajesz się z niewłaściwymi ludźmi, pozwalając tym życzliwym Tobie odejść. Może gdyby otaczali Cię inni ludzie to byś nie udzielił tego durnego wywiadu. Przepraszam, ale te słowa były na prawdę durne.
To Twoje postanowienie też nie było dobre(pozwalam ludziom odchodzić, nie trzymam ich na silę... szkoda, że puszczasz wolno tych dobrych a nie złych)
Przykro mi, że muszę teraz pisać anonimowo.
No nic, naważyłeś sobie piwa (Dominicanes?) to teraz musisz sam je wypić... Ale jako, że zawsze są dwie strony medalu to pozwolę zacytować sobie na pocieszenie samego ks. Ireneusza B. "Tyłek nie szklanka i się nie potłucze"
Może tę lekcję w końcu odrobisz :)
PS. Czy to nie smutne, że nawet koledzy kapłani z najbliższego diecezjalnego otoczenia "odcinają" się od Ciebie i jest im wstyd za takie wypowiedzi jak ta z księdza wywiadu?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat