metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
. ~. (Gość)13.07.2013 09:42

Proponuje więcej zmian i zaostrzeń przepisów co o szkolenia kierowców jednośladów a napewno mniej ludzi będzie jeździć bez uprawnień.

00


Es ~Es (Gość)13.07.2013 11:29

"." napisał(a):

Co z tego ze to nie było z ich winny ale zawsze jest na kierowców jednośladów...

00


Asia ~Asia (Gość)13.07.2013 15:06

jechali bez uprawnień więc wina jest po ich stronie !!!

00


jwp ~jwp (Gość)13.07.2013 16:13

ludzie tu jest opisane minimum tego co tam bylo wiem co pisze bo bylem i znam tych motocyklistow. Po pierwsze gosc jadacy citroenem wyjechal doslownie z drgi podporzadkowanej na ulice z pierszenstwem nie patrzac czy cos jedzie ... ten gosc powinien odpowiadac za caly wypadek !.

00


razmes ~razmes (Gość)13.07.2013 16:44

ja ci cioto proponuje patrzeć w lusterka bo przez takich madrych idiotów gina ludzie

00


taa... ~taa... (Gość)13.07.2013 17:32

"Asia" napisał(a):
jechali bez uprawnień więc wina jest po ich stronie !!!


Proponuję dokształcić się w zakresie prawa o ruchu drogowym. To że nie mają uprawnień nie znaczy że nie mogą prowadzić motoru. Jedyne co ich czeka to mandat za jazdę bez uprawnień. Za wszystko beknie gość z osobówki.

00


kupa ~kupa (Gość)13.07.2013 19:07

ojoj nie badz taki mądry gdy jeszcze bardziej nasz kochany rzad zaostrzyl przepisy do do dwusladów to bys plakał ..

"." napisał(a):

00


JaPierdole ~JaPierdole (Gość)13.07.2013 21:04

chlopaki trzeżwe były tylko jakiś idiota musiał wyjechac... A co do uprawnień to nie są one aż tak potrzebne bo naprawde dobrze umią prowadzić motory :)

00


ktoś ~ktoś (Gość)13.07.2013 23:35

Co jak co wina leży po stronie prowadzącego samochód to jest sprawa oczywista.. tylko pragnę dodać (nie mówię to o osobach poszkodowanych) ale kierowcy motocykli powinni nauczyć się kultury i nie wie**alać się między samochodami itp itd. Ostatnio miałem taki przypadek w Piotrkowie Tryb. że gościu na przejeździe kolejowym przy ulicy słowackiego wyprzedzał mnie UWAGA.. po lewej stronie samochodu, więc takich kierowców motocykli należało by usunąć z jezdni i odbierać prawko na zawsze. A wiem teraz na pewno że nie będę patrzeć na motocyklistów tylko będę walić równo jak będzie złamanie przepisów. To tyle w tym temacie, mam nadzieję że jak zginie jeszcze trochę motocyklistów to ktoś zmądrzeje.

00


fanka ~fanka (Gość)13.07.2013 23:37

Gdzies tu powinno być "lubie to"

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat