metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
CockS CockSranga04.09.2014 11:38

Standard. W tamtym miejscu i nie tylko bo jeszcze w Milejowie często dochodzi do wymuszeń pierwszeństwa, czego rezultaty widać na powyższym filmiku

110


xyz ~xyz (Gość)04.09.2014 11:42

powinno byc tam rondo coż z tego ze to droga krajowa ale ile tam jest wypadków! wladze powinni pomyslec o tym jezdze tam czesto i ile razy jest tak ze jadacy od morycy wymuszaja pierszenstwo ale tez i slaba widocznac przez drzewa

313


Maciekk ~Maciekk (Gość)04.09.2014 12:00

"xyz" napisał(a):
powinno byc tam rondo coż z tego ze to droga krajowa


Najlepiej na każdym najmniejszym nawet skrzyżowaniu ronda porobić. echhhhh.
A może zamiast władz myśleć powinni kierujący???????

102


babka kierowca ~babka kierowca (Gość)04.09.2014 12:31

"xyz" napisał(a):
~xyz (Gość)


Nic Ci rondo nie pomoże .Wczoraj na rondzie Kostromska -Polna zostałam zbesztana że ...To pan jadący ul. Kostromską w stronę Wojska Polskiego miał pierwszeństwo pomimo że ja na rondzie znalazłam się pierwsza, a pan nawet nie zwolnił dojeżdżając do ronda. Zastosował się jak do drogi z pierwszeństwem przejazdu.

140


xxxxxx ~xxxxxx (Gość)04.09.2014 13:00

widzę że Piotków postanowił wysłać swoje WSZYSTKIE karetki do tego zdarzenia. Bo gdyby ktoś nie wiedział w Piotrkowie są aż 3 takie pojazdy.... żenada. a co do wypadku krótko mówiąc głupota ludzka i tyle, jeśli ktoś nie potrafi zachować ostrożności prowadząc auto w ogóle nie powinien wsiadać za kółko!

62


MIX ~MIX (Gość)04.09.2014 13:05

Myślę, że ustawienie tam fotoradaru służyło by poprawie bezpieczeństwa a nie wyciąganiu pieniędzy

132


Bell ~Bell (Gość)04.09.2014 13:35

Cytuję:
~xyz (Gość)1 godzina temu, 11:42
powinno byc tam rondo coż z tego ze to droga krajowa ale ile tam jest wypadków! wladze powinni pomyslec o tym jezdze tam czesto i ile razy jest tak ze jadacy od morycy wymuszaja pierszenstwo ale tez i slaba widocznac przez drzewa


hehehehehehe... Tak. Wszystkiemu winna jest władza! Nieprzytomności umysłów kierujących - też!

31


Obserwujący ~Obserwujący (Gość)04.09.2014 13:55

Miejsce, w którym jazda i reguły są oczywiste. Należy ustąpić pierwszeństwa i tyle. Jednak - dla EPI-oków - jest to w tym miejscu notorycznie zbyt wiele. Powinni zostawiać auta na Longinówce i dalej poruszać się komunikacją publiczną.

610


MIX ~MIX (Gość)04.09.2014 14:19

"Obserwujacy" napisał(a):
Jednak - dla EPI-oków - jest to w tym miejscu notorycznie zbyt wiele


Chamie z EP uważaj co piszesz bo jak wyjedziesz poza miasto to też sobie nie radzisz! W Janówce dzisiaj ok 8:00 wyprzedziłeś mnie na skrzyżowaniu!!!

77


ksiundz wikary ~ksiundz wikary (Gość)04.09.2014 14:22

Chamidło z EPI myślało ,że to polny dukt a tu zonk....asfalt i droga krajowa.

511


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat