metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
.... ~.... (Gość)02.10.2023 08:25

Pierwsza połowa nie napawała optymizmem. Dobrze, że w drugiej połowie Piotrcovia zagrała tak jak tego oczekujemy. Ja wierzę w zespół i wiem, że stać dziewczyny na wygrywanie dlatego takie porażki jak z JK czy z Gnieznem nas bolą. Brawa dla wszystkich dziewczyn i życzę wielu sukcesów.

40


Heiek kibic ~Heiek kibic (Gość)01.10.2023 10:55

Jak z Koszalinem były takie problemy ,żeby wygrać to proszę zobaczyć jaki mamy zespół.Przykra prawda ,że walka będzie o utrzymanie.

34


Kiki ~Kiki (Gość)05.10.2023 08:34

Może i nie było profesjonalizmu aż takiego jak teraz ale było serce i atmosfera i szacunek do kibiców . Grało się o utrzymanie a więcej było kibiców niż teraz . Każdy sportowiec gra dla kibiców a tu dla kogo ? Liga robi się podwórkowa , brak szacunku dla kibiców., byłych zawodniczek . Zawodniczki przyjeżdzją tylko zarobić . Dzieci na hali biegają za siatką i ?szefowi? przeszkadzają ? Liczy się Facebook .

02


Kiki ~Kiki (Gość)05.10.2023 13:08

Zapomniałem dodać : a co ze szkoleniem młodzieży / dziewczynek ? W Piotrkowianinie pięknie się to rozwija a u nas ? Ostatnia wychowanka Daria Grobelna u nas gra i długo o nas nikogo z naszych nie zobaczymy . Wola zapłacić karę albo dogadać się z CHKSem z Łodzi . Tak jest wspaniale i profesjonalnie

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat