metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ypt yptranga09.09.2013 15:03

Zgadza się. Brawo Dziewczyny za walkę do końca. Każde punkty mogą być istotne w sotatecznym rozrachunku.
SUPER !!!

00


AAA ~AAA (Gość)09.09.2013 13:23

Brawo Piotrcovia !!!!! przed sezonem skazywana na spadek a znajac zycie niechciane w innych klubach zawodniczki udowodnia na co je stać :):)

00


januszek ~januszek (Gość)07.09.2013 22:26

Żle wygląda sytuacja Piotrkowianina.Szczukocka zrobiła swoje porządki,ale ten klub zmierza donikąd.Bramkarze bardzo słabo,nie ma zmiennika dla Nera,z koła nie zdobylismy bramki.Dużo błędów z naszej strony,jeżeli pojawią sie kontuzje u Nera,Trojanowskiego,Pilitowskiego lub Daćko w trakcie sezonu to będzie kaplica.A za tydzień planowy wpierdol z Kielcami.

00


mono//. ~mono//. (Gość)08.09.2013 10:00

Niech zarząd Kipera coś zrobi z mamusiami obecnymi na meczach z dziećmi.To żony zawodników.Wczoraj tragedia była blisko, gdy
dziecko zostało uderzone piłką w główkę a mamusia była zajęta
czymś innym niż opieka.Nie wspomnę, że przeszkadzają kibicom oglądać mecz kręcąc się cały czas po trybunie.

00


byłem ~byłem (Gość)08.09.2013 10:08

Brawa dla dziewczyn!!!
A dlaczego w Piotrkowianinie nie ma Furmana i Merka?

00


widz ~widz (Gość)08.09.2013 10:25

"mono//." napisał(a):


Podpisuję się pod tym. Nie wiem czy dobre dla małych dzieci jest przebywanie w hali w takim tumulcie. Rodziny zawodników wchodzą na mecz za darmo i chociażby z tego powodu mogłyby nie utrudniać śledzenia zawodów kibicom płacącym za bilety.

00


januszek ~januszek (Gość)08.09.2013 12:00

Zgadza się,że małe dzieci powinny być pod opieką mamy,ale co zrobić jak panie są zajęte rozmową.Też jestem zaskoczony brakiem Furmana i Merka,ale widocznie Szczukocka robi wszystko po swojemu.Jaki będzie tego efekt nietrudno przewidzieć,do tego dochodzi bardzo słaba ławka oraz brak wartościowych zmienników.Dla mnie Piotrkowianin w tym sezonie jest głównym kandytatem do spadku mimo dużego optymizmu ze strony trenera Jednoroga.

00


M. ~M. (Gość)10.09.2013 19:30

Brawo Piotrcovia - oby tak dalej!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat