metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
marmar ~marmar (Gość)23.06.2015 08:38

Nic się nie zmieni dopóki będzie taki decydent!konkursy na dyrektorów to fikcja!te stanowiska są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla najjaśniejszego panującego w mieście!popieram pracowników oświaty w mieście że walczą o godne traktowanie w szkole,to miejsce gdzie daje się przykład młodemu pokoleniu a tu niestety nie ma się czym poszczycić!

91


prośba do dziennikarzy ~prośba do dziennikarzy (Gość)23.06.2015 10:20

Szanowni dziennikarze. Napiszcie do kiedy strony mają prawo wnosić odwołanie (kiedy kara się uprawomocni), a może już wniesiono odwołanie. Poproście o komentarz Panie Matuszczyk, Baranowską oraz Kaczmarka (Ref. Edukacji) o Chojniaka. Co oni na to

80


antynauczyciel ~antynauczyciel (Gość)22.06.2015 12:48

za wszystkich się zabrać nauczycieli a w szczególności za tych co udzielają korepetycji. Ciekawe czy prowadzą działalność i odprowadzają podatki. NIE SŁYSZAŁEM BY CHOCIAŻ 1 NAUCZYCIEL ODPROWADZIŁ ZA 1 GODZ KOREPETYCJI PODATEK

2414


motylem jestem ~motylem jestem (Gość)22.06.2015 18:51

Nie zawsze ten co płacze jest tym pokrzywdzonym,a dzisiejszy wizerunek p.sekretarz daleko odbiega od tego kreowanego w mediach,w sądzie.Zniknęły gdzieś bezpowrotnie te czarne kostiumy zapinane pod brodę,teraz kreuje modę,,motylem jestem...uuuu,,.

912


miki ~miki (Gość)22.06.2015 17:53

Uważam że dyrektorami powinni być ludzie którzy potrafią sobie zjednać ludzi , którzy są świetnymi organizatorami i zarządcami. Powinno się wykluczać patologie robiącą z państwowej instytucji prywatny folwark.

340


inny ~inny (Gość)22.06.2015 20:14

W prywatnej szkole już dawno wyleciałaby na zbity łeb!

81


USUNAC MATUSZCZYK ~USUNAC MATUSZCZYK (Gość)22.06.2015 20:50

wszystkie problemy w 10 zaczely sie od matuszczyk, kiedy zostala wicedyrektorem szesc lat temu najpierw zostala zwolniona nauczycielka z 5letnim stazem pracy a zatrudniona siostra matuszczyk na miejsce tej zwolnionej nauczycielki, teraz czas na matuszczyk aby i ona miala zakaz wykonywania zawodu, tylu ludzi przez nia wylewa lzy tylu cierpi w pracy- wozne,administrac

202


egzekutor ~egzekutor (Gość)22.06.2015 12:19

Na zbitą buzię wywalić !

244


Krzysztof ~Krzysztof (Gość)23.06.2015 21:59

Sąd - Sądem a sprawiedliwość jest po mojej stronie!

20


gość ~gość (Gość)23.06.2015 22:30

Dziwię się,że p.sekretarz nie pochwaliła się ostatnim swoim,, zwycięstwem,, i nie powiedziała, jeszcze mediom,że była p.dyr Ewa B. leży w nieciekawym stanie,w szpitalu od zeszłej środy. (Po wyjściu z Komisji Dyscyplinarnej w Kuratorium). Ciekawe dlaczego? Manipulacjami można wykończyć każdego...,przykro,że dożyliśmy takich czasów.

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat