metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goœć_gość ~goœć_gość (Gość)19.10.2023 08:33

Który poseł lub partia zdobyła najwięcej głosów w zakładach karnych?

67


wieśniak ~wieśniak (Gość)19.10.2023 19:30

Przed chwilką zakończyłem oglądanie tvpis. Kosztowało mnie to wiele nerwów, ale dałem radę patrzeć na to medium kilkanaście minut. I powiem, że jadą dalej na pełnych obrotach z propagandą. Tam nie ma co reformować, to musi być zlikwidowane. A tak wogóle to współczuję tym co to oglądają na co dzień.

104


Pawlak ~Pawlak (Gość)19.10.2023 15:35

Wygrali ,ale przegrali hihihi, a takie ładne byli amerykanckie hihihihi.

52


wiadomixxx ~wiadomixxx (Gość)19.10.2023 18:28

Jeszcze pare lat i Piotrków tez zmądrzeje. Nie to, żebym zyczyl komus czegos tam...

42


szczujnia ++ ~szczujnia ++ (Gość)18.10.2023 19:46

Marcin Wolski szczerze o sobie i TVP: Stworzyliśmy propagandę. Zwyciężyła logika stalinowska.
- Stworzyliśmy propagandę na gorszym poziomie niż lata 70. Zwyciężyła logika walki, logika stalinowska: kto nie jest z nami, jest przeciw nam - powiedział prawicowy komentator i publicysta TVP Info Marcin Wolski, ten Wolski.
No i co? Nadal Nein, fur Deutschland, Tusk to Niemiec, Unia to Niemcy? Nadal twierdzisz łgarzu, że Tusk dostał w Brukseli ? po pysku? w sprawie ukraińskiego zboża? Że jest sterowany z Berlina, że wykonuje polecenia Berlina, jak np. ws emerytur.? To jak to, Unia nadal zła? Pisze nam ustawy w obcym języku? Okupuje nasze kraj i gorsza jest od Rosji? Unia nadal próbuje pozbawić nas naszych " wartości"? To Unia jest Niemcami i próbuje pozbawić nas niepodległości? Ach , te prostackie, prymitywne, chamskie brednie. Koniec waszych chamskich, obskuranckich rządów. Polska i Europa odetchną z ulgą. Iditie na ch.., Towariszcz . Iditie do Putina, waszego mentalnego przewodnika. Spasiba, czto wy realizowali polityku Kremla w Polszy , wyprowadzaliście ją z UE i rozbijaliście od środka. Wy pauczite od nas za to mnogo rubelków. Jesteście zakałą Polski, wkrótce wylądujecie na śmietniku historii. Polska wkrótce wyjdzie z mroków średniowiecza i zaświeci na nią słońce wolności.

1511


13 ~13 (Gość)19.10.2023 13:29

A co z szczęśliwą 13?

10


Lider ~Lider (Gość)18.10.2023 17:52

Mi to Starosty szkoda że nie wszedł , Fajny facet nadał by się w sejmie...Następnym razem.

524


ffffffffffdddddddddd ~ffffffffffdddddddddd (Gość)19.10.2023 09:41

Miała być lista zwycięzców. A tu są również przegrani. To jest właśnie nowoczesne dziennikarstwo - piszemy co chcemy - nawet nie na temat.

21


cynik ~cynik (Gość)18.10.2023 16:51

Telusa gwiazda rozbłysła i niedługo zgaśnie. Dla niego to i lepiej. Jakoś te cztery lata przetrzyma wszak z miski państwowej manna leci. Ma to szczęście ,że nie zdążył niczego spi.....szyć dlatego dostał sporo głosów. Wołoszański zaś wzorem innym "gwiazd" kultury szeroko rozumianej zostanie zwykłym posłem. Bo to nie ten wiek /dosłownie/ aby wkraczać w świat polityki. Przede wszystkim polskiej. Mimo to pozdrawiam. Wyborca .

149


Nikt ~Nikt (Gość)18.10.2023 22:58

Jak można głosować na takiego człowieka jak Macierewicz. Ludzie opamiętajcie się

206


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat