metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
moszcz ~moszcz (Gość)17.11.2014 04:58

Brawo Panie Wójcie Piekarek. Gratuluję

50


sklave sklaveranga17.11.2014 06:12

Jaki mamy naród?
Ogólnie mówiąc, w paru słowach rozsądny i pragmatyczny. Po dekadach kłamstw i nachalnej manipulacji wycofał się w najbliższy krąg rodziny, kościoła i przyjaciół, odciął się od tak zwanej polityki i kompletnie nie wierzy żadnym krzykaczom i tym, co chcą mu zrobić dobrze, czy to z lewej, czy prawej strony. Ileż oszukiwania i sprzeniewierzania można znieść?
Jednakże nie o tej zdrowej części Polaków mam tu zamiar pisać tylko o tych, nazwanych przez Janusza Szpotańskiego Gęgaczami. A właściwie o ich charakterystycznym odłamie, który Szpotański określił jako Białe Gnidy "...trwożliwi pseudo opozycjoniści, którzy przybyli tu zwabieni zarówno wyżerą, jak i możliwością toczenia nie kończących się dyskusji...".Należy tutaj podkreślić geniusz Janusza Szpotańskiego, który swoje dzieło "Cisi i gęgacze, czyli bal prezydenta" napisał pięćdziesiąt lat temu w 1964 roku! I jest tak aktualne, że mogłoby być napisane dosłownie wczoraj. A co to znaczy? Tylko tyle, że mimo pozorów, tak niewiele przez minione pięćdziesięciolecie, zmieniło się w polskiej mentalności.Więcej na http://sklave.manifo.com/

20


dzooony dzooonyranga17.11.2014 06:33

Czyli Rozprzą znów będzie rządził starosta Cubała, a gmina zadłuży się kolejne miliony. Powodzenia, gwóźdź do trumny gminy.

57


ewa ~ewa (Gość)17.11.2014 07:16

jestem załaman a że gmina rozprza nadal będzie rządził stary wójt!

44


abc ~abc (Gość)17.11.2014 07:35

"ewa" napisał(a):
jestem załaman a że gmina rozprza nadal będzie rządził stary wójt!


Ja też! Najgorsze, że wciąż będzie też Cubała! Kto wie czy siedziby gminy nie przeniosą do Mierzyna...

22


dr. z kropkom ~dr. z kropkom (Gość)17.11.2014 08:24

Cóż. Jak widać wbrew powszechnemu biadoleniu na jakość władzy, ludzie są z niej jednak zadowoleni, skoro idą na wybory i wybierają po raz n-ty te same twarze. Później znów biadolą...i znów wybierają tych samych itd. itp.

20


ewa ~ewa (Gość)17.11.2014 08:28

co raz lepiej po co do mierzyna niedlugo siedziba bedzie w starostwie w piotrkowie!

12


zaciekawiony ~zaciekawiony (Gość)17.11.2014 08:40

ciekawe czemu nie ma wzmianki np. o woli krzysztoporskiej ani grabicy ? hmmm ....

13


pe h ~pe h (Gość)17.11.2014 08:41

a jak w sulejowie jakie poparcie czyt % mieli kandydaci

12


xyz ~xyz (Gość)17.11.2014 08:42

a ja powiem wójtowi tak chciał zostać wójtem został po raz drugi ale niech sie weźmie do pracy i pomyśli w końcu o dzieciach z gminy niech weźmie przykład z ościennych gmin np Gorzkowice aż chce się tam mieszkać przy każdej OSP jest piękny plac zabaw nawet w najmniejszych wioskach Plucice czy Krzemieniewice a u nas co jest taka atrakcja dla dzieci ?????i niech ktoś nie mówi ze plac zabaw przy szkole bo guzik prawda byłam tam wielokrotnie i byłam zamkniety. druga rzecz zeby taka miejscowosc nie miala odpowiedniego targowiska wystarczy przy gminie to błoto kostka wyłożyć i zrobić tam eleganckie targowisko tak jak w Gorzkowicach czy kamiensku

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat