metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)20.09.2022 16:58

Zrezygnujcie z mediateki

42


60procent ~60procent (Gość)20.09.2022 16:59

dobrze że radni sobie dali mega podwyżki, przynajmniej ich będzie stać na rachunki

61


Dmowski ~Dmowski (Gość)20.09.2022 17:34

W Grecji w we Włoszech ludzie protestują przeciwko wzrostom cen energi.
Brawo PiS

23


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)20.09.2022 17:45

Śmialiście się z Kononowicza jak gadał że nic nie będzie! No dosłownie wizjoner, a nie jakiś tam Jackowski! I co przewidział? Przewidział!

50


wojciech ~wojciech (Gość)20.09.2022 10:43

A ja się pytam z jakiego powodu wzrasta cena energii elektrycznej ? Energia jest produkowana w Polsce z węgla brunatnego i kamiennego trochę z gazu i elektrowni wiatrowych. Nagle wzrosła cena węgla w Bełchatowie czy Turowie ? NIE ! Nagle wzrosła cena węgla kamiennego z Polskich kopalni ? NIE ! Gaz z polskich złóż też wystarcza do własnych potrzeb. Wzrosła cena wiatru ? NIE ! Jakim prawem elektrownie podnoszą ceny energii elektrycznej o 1000%

452


tt ~tt (Gość)20.09.2022 17:49

przeciez to wszystko sciema i walek , czekam az ludzie zmadrzeja i wyjda na ulice

91


Hmmm ~Hmmm (Gość)20.09.2022 19:45

Spekulacji ciąg dalszy. Tak jak było z cukrem.... prądu zaczyna brakować, więc niektóre firmy wystrzeliwują ceny w kosmos, bo wiedzą, że zarobią. Bogaci sobie poradzą, biedni dostaną wsparcie, a ci wszyscy pomiędzy, będą musieli pracować, pracować i jeszcze raz pracować, żeby udźwignąć te wszystkie podwyżki.

100


SicMundusCreatusEst ~SicMundusCreatusEst (Gość)20.09.2022 20:01

Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireádh, Czas Końca. Świat umrze wśród mrozu, a odrodzi się wraz z nowym słońcem. Panie Andrzeju, to prorocze słowa, mailu być fantastyką - okazują prawdą.

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.09.2022 18:01

Akurat tak się składa że jestem elektrykiem wysokich napięć i o prądzie wiem dużo.

04


Łupieżca ~Łupieżca (Gość)20.09.2022 22:11

15 stycznia 2023, przy mrozie -23 wyjdzie Pinokio w futrze, walonkach ze sztucznie zrobionym kawałkiem lodu w kąciku ust i rzeknie tę(p)ej gawiedzi: "kochani wytrzymajcie, mi też jest zimno". Po czym "drżąc" z zimna wejdzie do pokoju w którym temperatura przekroczy 25 stopni, ściągnie palto, walonki i klepnie żonę po tłustym zadzie mówiąc:" jeszcze jedną działkę na Ciebie przepisze".

132


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat