Trzymają kubeczki z miodem, którym zostali poczęstowani w ramach ceremoniału dożynkowego. I nie jest to miód pitny, ale zwykły pszczeli. Że też tobie wszystko kojarzy się z alkoholem-masz z tym problem jakiś?
Byłem i widziałem na telebimie zamiast Sławomira - Parasolki!
Minus dla Organizatora!
No ale szlachta się bawiła.
ten koncert to był jakiś żart. Miał się zacząć o 18. Po półtorej godziny oczekiwania przemoknięci i przemarznięci wróciliśmy do domu... Ludzie stali, mokli w tę pogodę, często z małymi dziećmi, a organizatorzy przedłużali ile się dało, pokazując tańczące dzieci lub jakieś inne ludowe zespoły (i jeszcze zespół skądśtam 2 szybkie piosenki, bo gwiazda już czeka, a po tym zespole jeszcze 10 innych...). Ja rozumiem, gdyby świeciło słońce i było ciepło, ale w taką ulewę? Kompletnie niepoważne. Ogromny minus za organizację .
Ta przychodnia powinna już być dawno zlikwidowania zero kultury dla pacjenta
Co oni trzymają w dłoniach ? Czyżby spożywali alkohol w miejscu publicznym ? Na rolszansie alkohol lał się strumieniami dosłownie, teraz tutaj . Żenada.
Ale zaszczyt kopnął Moszczenicę Pani poseł się pojawiła a przecież ze wsi nie jest.. i widać z tego powodu lało .Co do zmian na wsi są na gorsze i należało by zdelegalizować PSL i ARIMR ta ostatnia wspiera kułactwo na wsi. Nie udało sie wprowadzić spółdzielni produkcyjnych to teraz to robią ze szkodą dla wsi i samego rolnictwa . Powiela się wzorce z Niemiec co prowadzi do produkcji zatrutej żywności. Do tej pory wieś produkowała zdrową żywność gdy hodowla prowadzona była w sposób tradycyjny a nie przemysłowy. Wszystko idzie w złą stronę a celem jest zniszczenie wsi. Już obecnie nie da się tu mieszkać bo kilku hodowców przemysłowych nie dość ,że produkuje zatrutą żywność to truje środowisko i ludzi gnojowicą na masową skale a gdzie ekologia w tym wszystkim?. Do tego zgoda rządu na umowę CETA i karmienie nas GMO to zmiany które muszą być cofnięte w Polsce chyba ,że PIS wpisuje się w działania NWO na życzenie masonerii dążącej do zniewolenia wszystkich
dla lepszego sortu siedziska w amfiteatrze były przykryte folią a reszty nie było komu chociaż wytrzeć. Podobnie jest w amfiteatrze w Piotrkowie Tryb. To świadczy o braku wyobraźni u organizatorów.
Stasek z powiatową Dodą to do tańca z gwizdami...... jakie gwiazdy taki taniec
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!