metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)18.09.2017 08:23

Ale zaszczyt kopnął Moszczenicę Pani poseł się pojawiła a przecież ze wsi nie jest.. i widać z tego powodu lało .Co do zmian na wsi są na gorsze i należało by zdelegalizować PSL i ARIMR ta ostatnia wspiera kułactwo na wsi. Nie udało sie wprowadzić spółdzielni produkcyjnych to teraz to robią ze szkodą dla wsi i samego rolnictwa . Powiela się wzorce z Niemiec co prowadzi do produkcji zatrutej żywności. Do tej pory wieś produkowała zdrową żywność gdy hodowla prowadzona była w sposób tradycyjny a nie przemysłowy. Wszystko idzie w złą stronę a celem jest zniszczenie wsi. Już obecnie nie da się tu mieszkać bo kilku hodowców przemysłowych nie dość ,że produkuje zatrutą żywność to truje środowisko i ludzi gnojowicą na masową skale a gdzie ekologia w tym wszystkim?. Do tego zgoda rządu na umowę CETA i karmienie nas GMO to zmiany które muszą być cofnięte w Polsce chyba ,że PIS wpisuje się w działania NWO na życzenie masonerii dążącej do zniewolenia wszystkich

135


97-300 97-300ranga18.09.2017 09:05

Co oni trzymają w dłoniach ? Czyżby spożywali alkohol w miejscu publicznym ? Na rolszansie alkohol lał się strumieniami dosłownie, teraz tutaj . Żenada.

49


gość ~gość (Gość)18.09.2017 13:01

Ta przychodnia powinna już być dawno zlikwidowania zero kultury dla pacjenta

40


jjjj ~jjjj (Gość)18.09.2017 11:01

ten koncert to był jakiś żart. Miał się zacząć o 18. Po półtorej godziny oczekiwania przemoknięci i przemarznięci wróciliśmy do domu... Ludzie stali, mokli w tę pogodę, często z małymi dziećmi, a organizatorzy przedłużali ile się dało, pokazując tańczące dzieci lub jakieś inne ludowe zespoły (i jeszcze zespół skądśtam 2 szybkie piosenki, bo gwiazda już czeka, a po tym zespole jeszcze 10 innych...). Ja rozumiem, gdyby świeciło słońce i było ciepło, ale w taką ulewę? Kompletnie niepoważne. Ogromny minus za organizację .

74


gość ~gość (Gość)18.09.2017 14:51

Nawet Mazur was olał.

02


dron88 ~dron88 (Gość)18.09.2017 13:28

Byłem i widziałem na telebimie zamiast Sławomira - Parasolki!
Minus dla Organizatora!
No ale szlachta się bawiła.

72


do 97-300 ~do 97-300 (Gość)18.09.2017 10:12

Trzymają kubeczki z miodem, którym zostali poczęstowani w ramach ceremoniału dożynkowego. I nie jest to miód pitny, ale zwykły pszczeli. Że też tobie wszystko kojarzy się z alkoholem-masz z tym problem jakiś?

52


gość ~gość (Gość)18.09.2017 20:01

Wieś się zmienia ponieważ mieszczuchy się przeprowadzają i protestuje przy budowie inwestycji na wsi ....

25


to ja ~to ja (Gość)18.09.2017 20:13

Kochani fajnie że dożynki się odbyły , tylko dla czego organizatorzy robią z ludzi baranów . Skoro występ SŁAWOMIRA miał być o 18.00 to dlaczego rozpoczął sie po 19.30 . Czyż nie jest to drwina z ludzi . Wstyd .

92


gość ~gość (Gość)18.09.2017 11:12

za rok wyboru samorządowe i zamierzam serdecznie podziekować przy urnie wyborczej Panom z PSLu za przeniesienie mojej przychodni z ul.Dmowskiego. Będę pamiętać i Was też o to proszę!

66


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat