metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
antonio ~antonio (Gość)03.03.2015 13:39

Sondaż robiony w Radzie Ministrów!!!

90


Ongoing ~Ongoing (Gość)03.03.2015 11:11

ja jestem bardzo zadowolony że po 28 latach jestem bez pracy i będę MUSIAŁ wyjechac na zachód do pedałów i arabów bo niestety wisy do USA i Kanady to zanim dostane to się już rozłożę.

101


janko ~janko (Gość)03.03.2015 10:03


Kto robił ten sondaż,to chyba żart!!!!!!!większość polaków około 85%to ludzie którym nie starcza,od wypłaty do wypłaty zarabiając nędzne pieniądze, wszystko mamy Unijne tylko NIE WYNAGRODZENIA,dzięki tej J.....j władzy która jeszcze rządzi a wy tu piszecie takie BZDURY!!!!!!! WSTYD....TEN Sondaż- to propaganda- PO....i reszty D....w rządzących..

131


Albercik ~Albercik (Gość)03.03.2015 07:45

bo ci niezadowoleni to już dawno stąd wyjechali

121


sklave sklaveranga03.03.2015 09:02

Jeden z internautów napisał do mnie: Mam 42 lata. Znowu mam pracę i dobrze zarabiam.
Na rękę dostaję 1242,20 zł złotych miesięcznie. To bardzo przyjemne uczucie, kiedyś tego nie doceniałem. Umowę mam na razie na 3 miesiące, ale szef powiedział, że mi ją przedłuży o dalsze 3 miesiące, jak będę pracował po 12 godzin dziennie za normalną stawkę. Nawet trochę pieniędzy teraz odkładam, bo odżywiam się karmą dla psów (najtaniej mi wychodzi, jak kupuję duży 5-kilowy worek) i do pracy mam blisko, więc chodzą na piechotę. Odkładam kasę, bo chcę sobie kupić taki sam zegarek, jaki widziałem kiedyś w TVN na przegubie pana Nowaka.
Trochę ostatnio choruję, ale lekko i na dodatek nie wiem jeszcze, co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Zresztą i tak nie miałbym z czego zapłacić. Ale to, że nie wiem, co mi jest, ma swoje dobre strony, bo jak nie wiem, co mi jest, to się nie martwię. W ogóle jestem z natury optymistą.
Popieram PO bo przeczytałem w Gazecie Wyborczej, że jak przyjdzie PiS to moja sytuacja będzie o wiele gorsza, a prezes Kaczyński ma na dodatek strasznie agresywnego kota, który podobno poluje na wróble. A dzisiaj w Wyborczej był taki apel, który trafił mi prosto do serca: Towarzysze i obywatele zanim zrobimy kolejny krok naprzód zapewniamy was, że partia wraz z sojuszniczym stronnictwem chcą waszego dobra i zawsze będą walczyć z Narodem o lepsze jutro. I to obiecane przez Gazetę lepsze jutro, które kiedyś partia i stronnictwo wywalczą, dodaje mi otuchy.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

183


ares1 ~ares1 (Gość)03.03.2015 07:52

No to teraz widać jak wiarygodna jest TNS Polska. Pewnie ankieta była przeprowadzona w Wa-wie :)))

141


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)03.03.2015 07:53

Kolejna medialna propaganda bo 93% jest niezadowolona z dochodów 1200 na ręke a w wielu przypadkach jest to duzo mniej .To kolejne propagandowe klamstwa

110


23411 ~23411 (Gość)03.03.2015 07:53

Pokażcie mi tego który jest zadowolony z 1400zł. Oni ten sondaż chyba robili w sejmie...

111


śmieszek ~śmieszek (Gość)03.03.2015 08:03

W POlsce POdobnie jak w Gminie Rozprza ludziom żyje się "dobrze" i dochody nie mają tu nic do rzeczy...

81


mig ~mig (Gość)03.03.2015 08:13

przeczytałem " odchodów " ;-)

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat