metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)13.03.2015 22:37

Znalazłem przypadkiem, skąd pochodzą wyniki tego "badania".
Wyciągnięto je z czeluści dupy tej POsłanki:
http://www.fakt.pl/polityka/fabisiak-miedzy-polska-a-zachodem-w-zarobkach-nie-ma-duzych-roznic,artykuly,530512.html

10


okok ~okok (Gość)04.03.2015 23:39

Przy takiej minimalnej płacy ustalonej przez Platformę i PSL na pewno wszyscy są zadowoleni. No jak można taki sondaż publikować. No za głupich nas mają w 55% .

01


Fazi ~Fazi (Gość)04.03.2015 08:33

Zajebisty sondaż . Albo robiony na Wiejskiej , Albo jakiś kretyn nie wie co pisze
Przykład zarobków oferowanych przez pracodawców jest na stronie PUP , 1750 brutto , wiec walnij się w pecyne człowieku zanim coś zrobisz i napiszesz

21


a... a...ranga03.03.2015 23:46

Al Bundy nie zapominaj, że przed wyborami jesteśmy. Zwykle w tym okresie są takie sondaże. Kiedyś np. słyszałam, że 85% rodaków jest bardzo szczęśliwych, a Polska jest potentatem w produkcji czarnej porzeczki :)

21


powiernik powiernikranga03.03.2015 18:43

1 kwietnia już niebawem. możecie to wkleić ponownie :)

120


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)03.03.2015 17:49

Powszechnie też wiadomo, że większość jest głupia. A głupi to się z byle czego cieszy, o!
Ja, jak zwykle zresztą, jestem w mniejszości. W kwestii zadowolenia z dochodów również.
***
A tak poważnie, to po prostu nie wierzę w prawdziwość tego sondażu. Podobnie jak nie wierzę w sondaże mówiące o tym, że 1/3 Polaków popiera Paczkę Oszustów albo że 2/3 popiera Bredzisława Komoruskiego. Na pewno jakieś tam poparcie oni mają, ale znacznie niższe, niż próbują nam wmówić sondaże.
Wybory niedługo, więc takimi "rewelacjami" będziemy bombardowani coraz częściej.
***
"Jesteśmy zadowoleni ze swoich dochodów. To nie żart. To wyniki badania TNS Polska."
Pewnie, że to nie żart; to POtworne kłamstwo!

150


Exploit ~Exploit (Gość)03.03.2015 16:13

Dane wyssane chyba z wyborczego szmatławca w celu zamydlenia społeczeństwu oczu przed zbliżającymi się wyborami! Prawie wszędzie najniższa krajowa o umowach śmieciowych nie wspomnę a tu nagle takie cuda... Bzdura!

tabela.jpg

82


hehehe ~hehehe (Gość)03.03.2015 15:35

sory ale żart... ????

41


zadowolenie ~zadowolenie (Gość)03.03.2015 15:08

Fajny sondaż ktoś miał niezłe poczucie humoru wstawiając taki sondaż . Faktycznie w Polce żyje się super skoro praca za minimum to rarytas po 3 miesiącach zwalniają żyć i nie umierać.

60


wolne zarty ~wolne zarty (Gość)03.03.2015 14:22

:D

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat