metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Przesyt ~Przesyt (Gość)21.12.2013 13:18

Zbliżają się wybory i chyba tym należy tłumaczyć te ciągłe informacje o radnym Dziemdziorze. Należy się szacunek za aktywność ale na litość boską ile można w tygodniu czytać o jednym radnym?
Niedługo otworzę lodówkę, a tam wyskoczy mi zdjęcie radnego Dziemdziory.
Jest takie powiedzenie, że można kogoś zagłaskać na śmierć!

00


jaki ~jaki (Gość)21.12.2013 13:44

dla równowagi może ktoś napisze coś o aktywności innych radnych - jeśli takowa istnieje

00


jethro ~jethro (Gość)21.12.2013 15:36

"Przesyt" napisał(a):
Należy się szacunek za aktywność ale na litość boską ile można w tygodniu czytać o jednym radnym?


Coś chociaż robi,w przeciwieństwie do pasożytów z RDP.

00


proszę częściej ~proszę częściej (Gość)21.12.2013 16:35

"Przesyt" napisał(a):
Zbliżają się wybory i chyba tym należy tłumaczyć te ciągłe informacje o radnym Dziemdziorze. Należy się szacunek za aktywność ale na litość boską ile można w tygodniu czytać o jednym radnym?
Niedługo otworzę lodówkę, a tam wyskoczy mi zdjęcie radnego Dziemdziory.
Jest takie powiedzenie, że można kogoś zagłaskać na śmierć!


A dlatego cie wkurza że o tobie nie piszą? Zrób coś dobrego dla tego miasta i jego mieszkańców a nie tylko narzekasz i klepiesz w klawiaturę swoją złość do innych.

00


Antoni ~Antoni (Gość)21.12.2013 17:54

"prosze-czesciej" napisał(a):

Najlepiej się robi coś dla miasta za miasta pieniądze !!!!Toż łaska zrób coś a co za swoje ktoś coś robi proszę o jeden przypadek !!!

00


mol molranga21.12.2013 18:23

Czerwonemu się nie dogodzi. SLD pokazało już w Częstochowie jak rządzi.

00


gosc ~gosc (Gość)21.12.2013 18:58

"Oświetlenie świąteczne" dla satysfakcji prezydenta i na pokaz, że jest. Na uczęszczanych ulicach ciemno (to dla złodziei na święta).

00


ja ~ja (Gość)22.12.2013 10:39

"Antoni" napisał(a):

dziemdziora za swoje zalatal dziure.

00


gosc ~gosc (Gość)22.12.2013 13:23


Dziemdziora łatał dziury za swoje a Leszek H. przetarg "zrobił w balona" za publiczne. Znacznie trudniej wyciągnąć stówę z własnego portfela niż miliony z publicznej kasy.
Proponuję przyjrzeć się kandydatom w przyszłych wyborach- ile zrobili za swoje, ile za pibliczne

00


MrE ~MrE (Gość)22.12.2013 14:37

Radny Dziemdziora niech ze swojej nie małej emeryturki łoży na oświetlenie miasta a niech nie próbuje naciągnąć na to mieszkańców.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat