metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)22.12.2013 15:52

"mol" napisał(a):
Czerwonemu się nie dogodzi. SLD pokazało już w Częstochowie jak rządzi.


Dzięki takim jak Ty Polska została doprowadzona do takiego stanu w jaki sie teraz znajduje!Bieda bieda i jeszcze raz bieda ale jak widać Ciebie to nie dotyczy więc sie unosisz na lewo i prawo!Magistrat to nie szczyt mozliwości :)))

00


Wojtas ~Wojtas (Gość)22.12.2013 16:29

Na dworcu PKP w Piotrkowie nie działa co najmniej połowa latarni...

00


CoolMen ~CoolMen (Gość)22.12.2013 16:40

"mol" napisał(a):
Czerwonemu się nie dogodzi. SLD pokazało już w Częstochowie jak rządzi.


A mnie guzik obchodzi, czy radny jest "czerwony", "zielony", czy "buraczkowy". Ma być pomocny w rozwiązywaniu problemów miasta i jego mieszkańców. Oczekuję, że każda partia, czy stronnictwo wprowadzi do Rady Miasta ludzi najbardziej zaangażowanych, doświadczonych w zarządzaniu organizmami gospodarczymi, a nie popierających tylko postulaty "swoich", choćby ze szkodą dla ogółu. Daruj więc sobie te głupawe podziały.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga22.12.2013 20:20

"MrE" napisał(a):
Radny Dziemdziora niech ze swojej nie małej emeryturki łoży na oświetlenie miasta a niech nie próbuje naciągnąć na to mieszkańców.

Od jego emeryturki to się odczep. Na to oświetlenie płacimy z naszych podatków, z którymi Chojniak i jego towarzystwo robią co im się żywnie podoba.

00


mol molranga22.12.2013 22:04

"ares1" napisał(a):
"mol" napisał(a):
Czerwonemu się nie dogodzi. SLD pokazało już w Częstochowie jak rządzi.
Dzięki takim jak Ty Polska została doprowadzona do takiego stanu w jaki sie teraz znajduje!Bieda bieda i jeszcze raz bieda ale jak widać Ciebie to nie dotyczy więc sie unosisz na lewo i prawo!Magistrat to nie szczyt mozliwości :)))


Przykro mi żadnym partyjnym nie jestem. W żadnej administracji państwowej również nie pracuję.

"CoolMen" napisał(a):
~CoolMen (Gość)
5 godzin temu, 16:40
"mol" napisał(a):
Czerwonemu się nie dogodzi. SLD pokazało już w Częstochowie jak rządzi.
A mnie guzik obchodzi, czy radny jest "czerwony", "zielony", czy "buraczkowy". Ma być pomocny w rozwiązywaniu problemów miasta i jego mieszkańców. Oczekuję, że każda partia, czy stronnictwo wprowadzi do Rady Miasta ludzi najbardziej zaangażowanych, doświadczonych w zarządzaniu organizmami gospodarczymi, a nie popierających tylko postulaty "swoich", choćby ze szkodą dla ogółu. Daruj więc sobie te głupawe podziały.


Poznaj historię jaki związek ma PZPR do SLD. A najlepiej historię rodzin z regionu Piotrkowskiego.
Polecam: http://www.weltbild.pl/pub/mm/img/220/100152497.jpg

00


ares1 ~ares1 (Gość)23.12.2013 08:08

"mol" napisał(a):
Przykro mi żadnym partyjnym nie jestem.


Nie jesteś niby a się czepiasz.Może na ta dziadowską Solidarność byś po narzekał która Polske doprowadziła do rozbioru!O take Polske walczyłeś?

00


mol molranga23.12.2013 11:16

"ares1" napisał(a):
"mol" napisał(a):
Przykro mi żadnym partyjnym nie jestem.
Nie jesteś niby a się czepiasz.Może na ta dziadowską Solidarność byś po narzekał która Polske doprowadziła do rozbioru!O take Polske walczyłeś?


Jak by w Polsce były związki zawodowe to kto wie. Niestety nie ma już w Polsce związków zawodowych. Jedynie w 10% zakładach pracy są związki zawodowe, dla porównania w Skandynawii wskaźnik ten wynosi 70%.

00


ares1 ~ares1 (Gość)23.12.2013 15:07

"mol" napisał(a):
Niestety nie ma już w Polsce związków zawodowych. Jedynie w 10% zakładach pracy są związki zawodowe, dla porównania w Skandynawii wskaźnik ten wynosi 70%.


Więc odpowiedz mi dzięki komu nie ma ich?!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat