metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)15.06.2013 13:56

Ach ten Pan Mazur wszędzie go pełno :))) Ciekaw jestem czy tak jezdzi z serca czy za delegacje?!

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)15.06.2013 15:15

Fajny duży Fiat na pierwszym zdjęciu :)
http://naszpiotrkow.blogspot.com/

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)15.06.2013 15:50

Cytuję:
- Jubileusz to dobra okazja, żeby zastanowić się nad przemianami, które zachodzą w zmotoryzowanym świecie. Jeszcze 25 lat temu po polskich drogach jeździło ok. 6 mln pojazdów, dziś już 25 mln. To oznacza, że mamy dziś o wiele więcej kierowców - mówił Cezary Grabarczyk, wicemarszałek Sejmu RP.


A co za tym idzie, macie kilkakrotnie większe wpływy z podatków ukrytych w cenie paliwa. Jak się to przekłada na ilość i jakość polskich dróg, to już pan Grabarczyk nie powiedział.

00


babka ~babka (Gość)15.06.2013 16:22

info jak zwykle po fakcie.

00


Gość ~Gość (Gość)15.06.2013 17:17

Fajna impreza,a info...poo zajefajnie

00


. ~. (Gość)15.06.2013 17:47

"Gosc" napisał(a):
~Gość (Gość)
30 minut temu, 17:17
Fajna impreza,a info...poo zajefajnie


http://www.epiotrkow.pl/news/15lecie-WORDu-w-Piotrkowie.-Juz-w-sobote,15262 pozdrawiam :-)

00


Gość> ~Gość> (Gość)15.06.2013 18:59

"ares1" napisał(a):

Delegacji nie bierze - o tym mogę Cię zapewnić. Wszyscy się temu dziwią. Jeździ, bo lubi. To jeden z najsympatyczniejszych i najuczciwszych samorządowców jakich znam, a z racji pracy znam ich wielu.

00


... ~... (Gość)15.06.2013 20:15

Tylko dlaczego taka firma nie jest gościnna na co dzień. Kto był się zapisać na egzamin ten wie o czym mówię. Traktują klienta jak zło konieczne ganiają jak przysłowiowego kota. Mamy 21 wiek a w naszym WORD średniowiecze. Jest co świętować? Na kolana i bić się w piersi za ten bałagan.

00


moli ~moli (Gość)15.06.2013 22:34

a teraz zamknięta imprezka z golcami i bajm. ciekawe kto za to zapłacił

00


CACY ~CACY (Gość)15.06.2013 22:56

nawet Beata Kozidrak nie wie, że będzie występować na zamkniętej imprezie - oficjalnie na w TVP 1 na żywo z Opola przy rozdawaniu Super Jedynki zaprosiła na koncert do Piotrkowa T. Ładnid WORD tańcuje z państwowe pieniądze. To jest beszczelność. Mam nadzieje, że polecą za to głowy. Specjalnie ustawili scene w strone Morycy aby echo nie niosło w miasto. W Piotrkowie T bieda. Prezydent skrobie sie po głowie i nie może nawet najbiedniejszym dzieciom zorganizować imprezy i znaleźć sponsorów a tu proszę bogactwo pod nosem lecz mają w DUP.E prezydenta. Widziałem jak ludzie z PT walą z buta na lotnisko bo myślą, że potańczą i są odprawiani z kwitkiem bo to wewnętrzna WORDowska popijawa za szacuję 400000-500000zł. Brawo aby tak dalęj pijawki zasr.ne.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat