metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
EPIiEPjednoczesnie ~EPIiEPjednoczesnie (Gość)04.09.2016 22:48

Niestety nie ma trasy typu A lub S z PT za Pilicę, na wschód. Najbliższe mosty przez rzekę, to Tomaszów Mazowiecki i Przedbórz. Nie każdemu pasuje taka trasa. Przedborski jest remontowany. Może wreszcie zabiorą się za budowę piotrkowsko-sulejowskiej trasy W-Z. Wariant jej przebiegu już wybrano, i co dalej? Najbardziej nie podoba mi się kształt i rozmiary wysepek z kostki, projektowanych tak, aby było jak najmniej cięcia kostki. Wszędzie kanty. Tak jest w całej Polsce, niestety. Codziennie jadę PT-Przygłów dwukrotnie conajmniej i zauważyłem, że największe zagrożenie stwarzają kierowcy z naszego regionu.

22


LUQ LUQranga04.09.2016 20:22

Jak dla mnie powinni wprowadzić obowiązkowe badania takie jak dla kierowców dla ludzi co ukończyli 65 lat bo ci stwarzają największe zagrożenie na drodze nie dowidzą, nie dosłyszą i jeszcze mają spowolnione ruchy. A co do adminów Powinno być zablokowane dodawanie komentarzy w tego typu wiadomościach

1214


loko ~loko (Gość)04.09.2016 23:03

kiedyś stałem w kolejce na cpnie i przedemną był starszy pan i zatankował za 20.50 I dał 20 a 50 groszy kazał sobie wybrać z drobnych z ręki bo mówi że nie widzi i spytałem się jak jeździ że nie widzi to odpowiedział mi że na wyczucie.

70


ferdek ~ferdek (Gość)04.09.2016 23:28

Zgadzam się że ekranów nie powinno być.a światła powinny być na tym skrzyżowaniu bo tu widoczność jest zerowa.a wyjeżdżając z ulicy Łęczyńskiej to wszystko widać.ciekawe który projektan to wymyślił.może ten pan z Sulowa

61


jeździć to trza umić ~jeździć to trza umić (Gość)05.09.2016 03:50

Taa ronda światła...może jeszcze stopka postawcie co będzie wypuszczał z podporządkowanych....

67


marek ~marek (Gość)05.09.2016 08:12

Proszę, aby ta droga nie była ciągle w korkach. Zróbcie coś Droga Władzo!!!!!!!!!

120


Anonim Anonimranga04.09.2016 19:09

Burmistrzowi miasta Sulejów (bo na pewno nie miasta i gminy Sulejów) Wojciechowi Ostrowskiemu obwodnica nie jest do niczego potrzebna. On sobie mieszka w Sulejowie i o Sulejów to dba, a że gmina też jest pod Jego władzą to już nie ma żadnego znaczenia. Na terenie gminy zapotrzebowanie na różnego rodzaju inwestycje jest, ale robić nie ma komu. Tak dla przykładu ulica Kolejowa we Włodzimierzowie aż prosi się o nową nawierzchnię, gdyż po większej ulewie, czy też podczas roztopów po zimie pieszemu ciężko przejść z posesji do posesji, w szczególności, kiedy drogą poruszają się jednocześnie samochody z uwagi na to, że woda stoi po kostki.

177


noe ~noe (Gość)04.09.2016 12:58

Ta droga jest wiecznie zablokowana. Codziennie korki; jak nie remonty, to wypadki. Jak długo jeszcze to będzie trwało, kiedy wreszcie ktoś rozwiąże problem nagminnie korkującej się trasy Piotrków - Sulejów? Ci, co mogą, jeżdżą przez pobliskie miejscowości, ale co z autobusami, które po 1-1,5 h stoją w tym korku, bo nie mogą zmienić kursu ze względu na 1 czy 2 przystanki na tej trasie? Dojazd do i z pracy jest koszmarem. Kto jest odpowiedzialny za tę sytuację i dlaczego nic się z tym nie robi?

400


deko ~deko (Gość)05.09.2016 11:12

Marudzicie z tym wiekiem kierowcy. Tak jakby na tej trasie nie było więcej wypadków, których nie powodują kierowcy "w kwiecie wieku". Odsetek wypadków w poszczególnych grupach wiekowych wygląda tak, że niestety najwięcej ich powodują ...młodzi kierowcy. Ale jakoś nie widzę by ktoś na forum rzucił haslo badań dla młodych kierowców żeby sprawdzić czy już dojrzeli do prowadzenia pojazdów.

23


Gonia ~Gonia (Gość)05.09.2016 12:29

Jak nazywało się to małżeństwo z wypadku? Chciałabym przekazać informację. Proszę o kontakt tel: 512 431 318.

012


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat