metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Antoni ~Antoni (Gość)04.09.2016 20:29

~janko- bardzo jesteś mądry jak czytamy to zrób coś chcę zobaczyć co wystrugasz cwaniaczku. Zginęli ludzie w podeszłym wielu ,ewidentne nieustąpienie/wymuszenie a ty ryczysz co zrobić i apelujesz, że na rowerku nie można do Watykanu bo wieś tak chce!!!

34


gość ~gość (Gość)04.09.2016 13:24

kierowca nie żyje, czarny punkt, Źle zaprojektowane skrzyżowanie. Powinno być rondo bądź światła.

222


z Przygłowa ~z Przygłowa (Gość)04.09.2016 18:18

Burmistrz Sulejowa zamiast poprawić bezpieczeństwo to festyny i festiwale disco polo robi!!!!!!!!!!!! wywieźć nieroba na taczkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2512


janko ~janko (Gość)04.09.2016 20:06

Ludzie Apeluję!!!!!!!Zróbmy Blokady Drogi to Jest Jedyna możliwość zwrócenia uwagi na Problem z Tą Drogą!!!!!,bo władza jak widać rowerek i K...a do Rzymu se pojechał,oszołom a gmina co tam Grunt że Wypłata na czas.......

323


stop śmierci ~stop śmierci (Gość)04.09.2016 21:09

"Droga śmierci" zebrała kolejne żniwo. Pytam ilu ludzi jeszcze musi zginąć, żeby odpowiedzialni za stan bezpieczeństwa na tej drodze ruszyli du.. głowy zza biurek i zrobili to, o czym ludzie piszą od dawna.Wyjazd z Koła to przy natężonym ruchu ruska ruletka, bo przy dużym nachyleniu terenu, ekranach i barierkach widoczność jest tam bardzo ograniczona. A może by część tych potężnych tirów z ładunkami skierować na Tomaszów, bo niedługo prędzej przejedzie się trasę Piotrków Sulejów rowerem niż samochodem.

51


ja Maria ~ja Maria (Gość)04.09.2016 21:15

a jak stowarzyszenie Sulejów dla Pokoleń strajkuje bo nie chcą żeby obwodnice bódować jakimiś wariantami . W końcu się skończy że droga pojdzie przez Tomaszów i kto na tym stracji tylko Sulejów bo nie ma tygodnia bez wypadku

90


Witek ~Witek (Gość)04.09.2016 21:16

Droga jaka jest wszyscy widza ale o czym myslą kierowcy jadac po niej bo chyba chwilami nie są obecni w trakcie jazdy .jedyna recepta to ostrożnośc i przewidywanie na drodze tego co może się zdazyć .jak ma nie byc wypadków jak kierowcy proste błędy popełniają tego zrozumiec juz nie można .Złe nawyki i brawura i nieszczescie gotowe

31


Anonim Anonimranga04.09.2016 14:30

Wyjazd na DK12 od strony Koła, jak i od strony Kałku jest straszny. Wszystko, całą widoczność zasłaniają zbędne moim zdaniem ekrany. Kierowcy muszą praktycznie dojeżdżać do samej jezdni, by móc zorientować się, czy tak od strony Piotrkowa Trybunalskiego, jak i od strony Sulejowa coś nie nadjeżdża.

252


miara ~miara (Gość)04.09.2016 22:40

Ogarnął mnie smutek:(

30


Były kursant ~Były kursant (Gość)04.09.2016 22:45

Przecież wiadome, że jak kobieta trafiła pod rękę "specjalistów" z Piotrkowa, to będzie królikiem doświadczalnym, co równa się śmiercią. Nikt nie powinien leczyć się w tym mieście.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat