metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mtu mturanga05.05.2015 22:39

A gdzie nasza wspaniała straż miejska?? Jak zwykle siedzą w dziupli pochowani lub wypisują mandaty za parkowanie lub bałagan.
W niedzielę wracałem z kościoła, w rynku trybunalskim nawalone menele, jeden wymiotuje, a obok ludzie w ogródku restauracyjnym. A gdzie nasza dzielna straż miejska??
Na wyzwolenia podpalają, w rynku chleją na ławkach, a służb porządkowych brak.
Taki to nasz Piotrków.

70


piotrkowianka123 ~piotrkowianka123 (Gość)06.05.2015 11:23

drogi podpalaczu... jeśli to czytasz a mam nadzieję że tak, to proszę zastanów się choć przez 5 minut nad swoim postępowaniem. a gdybyś kogoś zabił ? pomyślałeś o tym? sama mieszkam na tym osiedlu i mam małe dziecko o które się teraz martwie ! co jesli pożar się rozprzestrzeni i właśnie jakiś człowiek w nim zginie? gwarantuje że jak Cie złapią to pójdziesz siedzieć i pomyśl chcesz tak spędzić resztę życia? wyrzuty sumienia, kraty dookoła, zero życia prywatnego... błagam Cię zastanów się nad swoim postępowaniem. Kiedyś za Polskę ludzie ginęli, walczyli o swój kraj, byli patriotami a ty? co reprezentujesz swoim postępowaniem? nikomu nie imponujesz a jedynie wyrządzasz krzywdę! przemyśl swoje zachowanie...

20


. ~. (Gość)06.05.2015 11:59

to są dzieci i nastolatkowie, którzy chodzą samopas po osiedlu.Wystarczy podpatrzyć i już się wie co i kto to

40


Zanzi ~Zanzi (Gość)06.05.2015 12:07

Kwiat polskiej młodzieży, przyszłość narodu ;)

60


xxyyzz ~xxyyzz (Gość)06.05.2015 15:12

wszyscy wiedzą kto tylko Policja i SM nie wiedzą.
A może nie chcą wiedzieć .......

30


zxz ~zxz (Gość)06.05.2015 21:59

wyzwolenia .... dzielnica cudów.....

10


z Wyspy ~z Wyspy (Gość)06.05.2015 06:04

Pozdrowienia od podpalaczy :D

06


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat