metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zanzi ~Zanzi (Gość)27.10.2015 13:59

Widać po większości wpisów, że ludzie są uzależnieni od telefonów komórkowych i innych tego typu gadżetów. Smutny to obraz zmian w społeczeństwie. A najśmieszniejsze, że wielu myli kulturę osobistą z ograniczaniem swojej wolności ;)

50


gość 21 ~gość 21 (Gość)24.10.2015 11:39

Dyktatura jednym słowem ,moje dzieci cały czas miały w podstawówce gimnazjum jak LO i korzystały w czasiie lekcji nawet dyskretnie,telefon w niczym nie przeszkadza tak jak w czasie jazdy czy rozmowa z pasazerem ,jednak kto nie ma podzielnej uwagi i nie potrafi robic kilku rzeczy jednoczesnie to ma problem

624


uczen ~uczen (Gość)26.10.2015 22:04

Jakim prawem moze nauczyciel uzwać tych samych urządzen co ucznowie jesli obowiązuje zakaz ? :) gdzie tu sprawiedliwosc ? :)

02


luzik luzikranga24.10.2015 15:01

~masło (Gość), dzooony, ~Idioci (Gość), ~gość 21 (Gość) - to ludzie, którym nie miał kto zapewnić dobrego wychowania! Używanie telefonu komórkowego albo tabletu wszędzie i o każdej porze to brak elementarnej kultury. I nie tu ma co piepszyć o dyktaturze albo o ludziach starej daty. Prędzej należałoby mówić o debilizmie osób traktujących komórkę jak świętość.
Debilizmem jest też powoływanie się na dyrektywy Unii Europejskiej przy rozwiązywaniu tego problemu. Unia Europejska zakazała gwizdania w szkole? A gwizdanie w szkole jest chamstwem, czy też nie jest? Puknijcie się w czoło.

192


chwytak ~chwytak (Gość)25.10.2015 18:00

A może wystarczyło by tylko zagłuszać sygnał dla telefonów komórkowych w szkole tak aby nikt nie mógł się nim posługiwać w czasie lekcji i po kłopocie

22


xtme ~xtme (Gość)25.10.2015 13:25

Wprowadźmy zakaz używania prywatnych telefonów przez pracowników szkoły oraz picia kawusi na lekcjach ....

44


ennnnnnnnnnnn ~ennnnnnnnnnnn (Gość)25.10.2015 12:55

Moje dziecko chodziło do podstawówki i teraz chodzi do gimnazjum gdzie wchodząc oddaje się telefon a wychodząc odbiera i wierzcie mi nikomu korona z głowy nie spadła

120


dzooony dzooonyranga24.10.2015 12:25

Telefon jest twoja wlasność i nikt nie ma prawa go nawet dotknac bez twojego pozwolenia.
Zgodnie z Kodeksem Karnym Art. 278. § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

821


Piotrkow moje miasto ~Piotrkow moje miasto (Gość)24.10.2015 22:54

Wszystko fajnie rozumiem, że dzieciaki przesadzają z używaniem telefonów na lekcjach ale żeby wprowadzać zakaz używania go? Albo pytania nauczyciela o zgodę z jego skorzystania? Przesada. Co jeszcze wymyślicie? Zakaz słodyczy, kawy, pączków i teraz telefonów? To ma być demokracja? Wolność obywateli? Wstyd!

112


myślenie nie boli- naprawdę ~myślenie nie boli- naprawdę (Gość)24.10.2015 16:44

Po pierwsze; co to za kurnik na tym zdjęciu?!! Po drugie nauczycielka prosząca uczniów o sprawdzenie w necie pisowni czegokolwiek, to kompletny blamaż i kompromitacja. Co to znaczy, że słownika nie było pod ręką? Czyżby to była szkoła bez biblioteki?
Po trzecie: @masło: idź krok dalej i zapytaj swoich zapewne licznych zagranicznych znajomych, czy w szkołach ich dzieci mogą korzystać z telefonów bez ograniczeń.

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat