metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
marek ~marek (Gość)28.12.2016 13:34

Kabaret...idiotów robią z siebie!!!

265


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)28.12.2016 13:42

Kogo w ogóle obchodzi pani poseł Radziszewska? Czy siedzi w Sejmie, na ławce w parku, w knajpie przy piwie czy w więzieniu pod kluczem? Byle tylko zdążyła na rajd rowerowy, bo jak w 2017 się nie odbędzie to aktywność pani poseł w okręgu spadnie do zera.

253


Człowiek ~Człowiek (Gość)28.12.2016 13:47

Chciałem zapytać, czy korzystają z wody, toalety, prądu itp. na koszt podatników?
Dlaczego oni tam siedzą w czasie świąt, a ja jako podatnik mam za to płacić?
Dlaczego nikt ich nie usunie, można tak sobie siedzieć bezkarnie i puszczać bąki?
Jak marszałek ma wznowić obrady skoro zajęli jego miejsce pracy?
Czy 11 znowu będzie cyrk robiony z Polaków?
Dlaczego te dziwolągi nie potrafią pogodzić się z porażką i odejść, zabrać się za jakąś pracę i przestać się zachowywać jak dwuletnie dzieci.

244


Kazik ~Kazik (Gość)28.12.2016 13:51

Obronczyni starych układów, ale jak sie jest przy korycie 20 lat to jaki ma sie kontakt z rzeczywistoscia ? Aaaa dziekujemy za rajd rowerowy za nasze podatki ? O to jest szczyt mozliwosci polskiego posla....osla

264


Polak ~Polak (Gość)28.12.2016 13:58

Do roboty nieroby wiejskie

212


znajomy ~znajomy (Gość)28.12.2016 14:32

nie ukłonie jej sie nigdy myslałem ze to madra kobieta a to zenada

213


wlodziooo ~wlodziooo (Gość)28.12.2016 14:33

elka niech lepiej wróci do swojego zawodu bo w piotrkowie potrzebują lekarzy a pediatrie zamkli na rakowskiej a nie trzyma sie koryta paskuda

223


madeINpoland ~madeINpoland (Gość)28.12.2016 14:34

cała klita która boi się o to co nakradli wcześniej że stracą wszystko

273


ello ~ello (Gość)28.12.2016 14:42

Ja już się pogubiłem o co oni protestują,czas minął,a rządzić by się chciało .Posłanka nic nie zrobiła dla swojego regionu oprócz rajdów rowerowych niech siedzą w tym sejmie do lata

283


Remek ~Remek (Gość)28.12.2016 14:44

Ale przeciwko ta cała Radziszewska protestuje?
Przecież nie przeciwko legalnie wybranej władzy. Bo to byłoby nienormalne.
I przecież nie przeciwko temu, że nastąpiła zmiana rządu, nie pierwsza przecież w powszechnym głosowaniu. Więc co w tym dziwnego?
To w takim razie przeciwko ona tam protestuje i protestuje?
Mam poważne podejrzenia, że ta Radziszewska to sama nie wie, przeciwko czemu...

314


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat