Wzruszająca jest głupota szumowiny,która rządziła nami tak wiele lat.
Rozczuliłem się na prawdę, bo z czego oni nieboraczki będą teraz żyć? . Z tych marnych 20 tysięcy które otrzymują za błaznowanie?
Niech sobie siedzą tak na "zaś" bo po kolejnych wyborach już sobie nie posiedzą, w sejmie oczywiście...
Cóż za heroizm!!! Musi założyć sweter bo jej zimno! Matko Bosko, i jeszcze musi krążyć w tym dresie bo jest klima włączona! Kaczor to naprawdę nie ma litości!!!
Tam nie ma czego oprotestowywać. Ona siedzi w sejmie dlatego, bo ma tam ciepło, sucho, na łeb się nie leje, jeść dadzą. A w domu musiałby za to wszystko bulić. Siedzi tam z oszczędności, żeby nie powiedzieć chciwości, czy wręcz sknerstwa. Przecież nie ma żadnego innego racjonalnego wytłumaczenia tego siedzenia tam.
widzę, że Piotrków jest jednoznacznie spolaryzowany 0:1. I nie podoba mi się to. Teksty typu "głodówka", "nie ukłonie", "żenada". Wstyd mi za Was. Podobno jesteśmy demokratycznym narodem i szanujemy każde zdanie i wolność słowa. Nie ubliżajmy sobie. Mam wrażenie, że to miasto sfrustrowanych, starych ludzi. W sumie... NA SZCZĘSCIE mamy nowe, lepsze czasy. Cieszmy się i radujmy.
Łoj ludziska, ludziska! A niech se tam i kobicina siedzi, skoro jom chłop precz z chałupy wygunił!
Skomentował bym ten reportaż ale nie znam słów nieobraźliwych aby opisać całą tą sytuację w sejmie. No może słowo cyrk i jego zwierzątka:D
Protest w sejmie to zwykłe warcholstwo i do niego Pani Radziszewska się zniżyła .Poseł nie może protestować utrudniać legalnym władzom wykonywanie swoich obowiązków i pora na zmianę prawa tak by za czynny protest poseł tracił mandat na zawsze bo tak ta sitwa PO nie może się pogodzić z przegraną w demokratyczny sposób.Dla mnie PO i Nowoczesna KOD i PSL to margines społeczny i patologia bo jako posłowie nie mają honoru wstydu i zwykłej ludzkiej przyzwoitości .Powiem tak mandat solidaruchów do sprawowania władzy w tym kraju już się wyczerpał i więcej na żadna obcję nie zagłosuję z rodziną i znajomymi dosyć rządów łobuzów i złodziei w tym kraju
Ponoć mają protestować w tych strasznych warunkach do sześciu króli jedynym wsparciem jest Ryszard Lwie Serce
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!