metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)23.07.2013 07:30

"P51" napisał(a):
No to ja się zapytam po co z taką pompą budowano słynne orliki? Tam też jest zakaz gry w piłkę?.


Są zajęte!Zgadnij przez kogo!Już o tym był temat.

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)22.07.2013 17:36

"Mama" napisał(a):
Z placu zabaw zostala jedynie paskownica

Żeby pieski starszych pań miały gdzie srać.

00


Blokowiec ~Blokowiec (Gość)22.07.2013 16:25

Popieram inicjatywę młodych ludzi , mieszkam na tym osiedlu od dziecka i takiej dyskryminacji dzieci i młodzieży to dawniej nie było. Przed każdym blokiem grało się w piłkę i było dobrze , a teraz jakiś "mądry" stary moher, którego dzieci też dawniej w piłkę grały załatwił w PSM tabliczki o "zakazie gry w piłkę". Wszyscy płacimy składkę w czynszu na działalność społeczno-wychowawczą i gdzie ona idzie. Popieram również wypowiedź Lewaka i Zdumionej - rada osiedla to jedna fikcja .Przytoczyłbym jeszcze nazwiska innych radnych , którzy robią tylko dużo zamieszania , a naprawdę nie robią nic. Nie mam zamiaru robić im darmowej reklamy. Znam takiego , który mieszka w bloku naprzeciwko i nawet placu zabaw nie potrafi załatwić - odpowiada : moje dzieci są już dorosłe , to po co to robić. Spółdzielnia akceptuje za to hodowle kotów , które zanieczyszczają piaskownice i piwnice. Smród panuje tam taki ,że nie można wejść , ilość pcheł też. Promowane są również osoby , które wyrzucają resztki jedzenia przez okna , aby dokarmić kotki. Jak będzie epidemia to dopiero będzie fajnie. Toksoplazmoza , to choroba przenoszona przez koty będąca zagrożeniem dla płodu , ale niektórym w podeszłym wieku to już nie grozi. O sprzątaniu tego osiedla też można zapomnieć !!!

00


P51 ~P51 (Gość)22.07.2013 14:35

"Staryy" napisał(a):
Stać po bramach i klatkach i pić albo ćpać???


Trywializujesz i spłycasz temat. Tak najprościej.

"Staryy" napisał(a):
Sport to jest najlepsza rzecz dla takich dzieci!


Racja. No to ja się zapytam po co z taką pompą budowano słynne orliki? Tam też jest zakaz gry w piłkę?. A boiska szkół-dlaczego tam dzieci nie mogłyby grać w piłkę i zdzierać gardeł?

"el-du" napisał(a):
Jak im się nie podoba to niech sobie kupią domek i się wyprowadzą na wieś - niech wracają tam skąd pochodzą


Ty też możesz to zrobić-więc dlaczego każesz to robić innym?
Empatia i zrozumienie innego człowieka-to rzecz nieznana w tym chrześcijańskim mieście ;->

00


Mama ~Mama (Gość)21.07.2013 19:39

na os Sliwackiego tuz za Focusen na placu zabaw tez dzieci grac nie moga i nie raz byla SM odsylajac dzieci na pobliskie ale zamkniete boisku przy Gimnazium5. Statsze osoby posadzily drzewka krzaczki dokarmiaja golebie. jedna statsza pani pelno misek z woda ponastawialo. Rowniez nie bylo przypadku uszkodzenia czy to drzewek, okien czy innego mienia. Z placu zabaw zostala jedynie paskownica i dwie hustawki plus lawla na ktorej to wieczorami sa libacje a rani masy puszek i butelek .... slon niedaleko. Ale SM nie przyjezdza. Pozdrawiam

00


Wylde ~Wylde (Gość)21.07.2013 19:42

Brawo ludzka głupota naprawdę nie ma granic... Nie wolno się bawić dzieciom, BO CO? To co mają robić, stać pod klatką i palić papierochy? Sam wspominam czas zabaw na osiedlu jako najlepszy okres w moim życiu a tu jakaś chodząca patologia chce to zabrać dzieciakom... Czasem naprawdę ma się ochotę zrobić porządek "ręcznie"...

00


k ~k (Gość)21.07.2013 19:43

Brutalna prawda starsi ludzie sa coraz bardziej podli! Popatrzmy w sklepie , za kierownica auta jak tu tylko na zlosc zrobic ja mam dla nich coraz mniej szacunku przykro mi...

00


matka ~matka (Gość)21.07.2013 19:44

Brawo dla Dominika!!!

00


beyza ~beyza (Gość)21.07.2013 19:45

Swięta racja nie maja co robic tylko zakazy jak tych starych dzieci tez sie bawiły to cicho wtedy było a teraz siedzą na emeryturze bo dzieci dawno dorosłe i uprzykrzają życie jak moga

00


beyza beyzaranga21.07.2013 19:46

Nie mają te ludzie co robic tylko życie uprzykczac tym dzieciom a co maja robic jak nic nie wolno

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat