metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
D&D ~D&D (Gość)24.07.2023 08:11

Koszt produkcji auta elektrycznego jest wysoki dla środowiska. Metale szlachetne użyte do produkcji trzeba skądś wydobyć. Akumulatory do tych aut trzeba gdzieś utylizować. Poza tym auta elektryczne nie są bezemisyjne. Trzeba w nich wymieniać elementy eksploatacyjne np.klocki hamulcowe,opony i pewnie inne rzeczy podlegające zużyciu. Koszt wyprodukowania auta elektrycznego i jego eksploatacja to koszt zakupu i jeżdżącego przez 20 lat Passata. A jak to się pali w przypadku awarii ...

92


Wariot ~Wariot (Gość)24.07.2023 19:30

Jak były w tym roku wyścigi na 1/4 mili na lotnisku można się było przejechać elektrykiem za parę złociszy. Pojechałem se i powiem tyle że kopara opada. Kto nie próbował ten nie zrozumie Wgniata w fotel a cisza w środku że słychać jak serce wali od adrenaliny. Ta bestia miała ze trzy sekundy do setki.

14


goœć_krzysiek ~goœć_krzysiek (Gość)24.07.2023 19:46

Oto przykład jak polityka wzięła górę nad rozumem.

60


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.07.2023 16:16

Kupiłem hybrydę kilka lat temu bo miały być darmowe parkingi w mieście wjazd do centrum bez ograniczeń dziś ani jedno ani drugie a nawet nie wolno mi wjechać na prom gdybym miał taką potrzebę gówno prawda z tą waszą ekologią oszuści i nic więcej wyciągacie od ludzi pieniądze po to żeby im później powiedzieć że zmiana klimatu pójdzie nie w tą stronę o której mówiliście

71


bleble ~bleble (Gość)24.07.2023 22:08

Dacia Spring kosztuje ok 77 tys. a z dopłatą kosztuje odpowiednio mniej .... dlaczego takiego samochodu nie kupili? Urzędnicy mają służyć narodowi a nie wozić się ...

60


born ~born (Gość)23.07.2023 20:48

Te chociaż nie ryczą jak te poprzerabiane pseudo rajdowe złomy. Ci rajdowcy mają za nic fakt, że w mieście mieszkają inni ludzie. tylko się pytam, gdzie policja, normy hałasu i czystość spalin.

87


dekkers ~dekkers (Gość)24.07.2023 11:39

160 tysięcy za wozidełko... i to jeszcze opel --- powariowali....

91


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat