metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
michał ~michał (Gość)28.06.2008 12:47

synchronizacja tych świateł jest co najmniej beznadziejna, jadąc od Słowackiego, stojąc na światłach zdążyłem wysłuchać jednej piosenki w radio zanim zapaliło się zielone światło... ale to początek... chcąc skręcić w lewo zdążyłem dojechać ledwie do następnych świateł, na których znów sobie poczekałem... po chwili po raz kolejny ruszyłem, by znów zatrzymać się na czerwonym świetle... tym razem stałem jakieś 20 sekund i szczęśliwy mogłem ruszyć dalej...

00


ewka ~ewka (Gość)26.06.2008 16:44

wreszcie będzie można przejść normalnie bo jak do tej pory ciężko było tam przechodzić

00


kierowca ~kierowca (Gość)26.06.2008 17:45

Przejeżdżał już ktoś ? Jak są ustawione światła ? Chodzi o długość zmian.

00


k. ~k. (Gość)26.06.2008 20:16

gratulacje !!

00


dziamusia ~dziamusia (Gość)26.06.2008 20:45

dzis mialam okazje przejechac po raz pierwsze "przez pełne roondo" wykrecalam do carrefour'a i niestety na 4 razy :(( za kazdym razem stawalam na czerwonym :(( wspolczuje w okresie swiatecznym gdzie tlumy ciagna na zakupy.

00


eleni ~eleni (Gość)03.07.2008 13:24

To rondo jest rondem rzeczywiście na niby. Przejechać przez nie to horror.W obecnym upale to jest jedno wielkie nieporozumienie.Nie dość, że traci się dużo czasu to jeszcze nie wszyscy nie wiedzą jak się zachować.Zdecydowanie władze miasta powinny podjąć prostsze rozwiązanie tego przejazdu.A dojeżdżać do Caarfour rzeczywiście jest lepiej przez Dmowskiego.

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga26.06.2008 21:46

Jechałem dziś przez to skrzyżowanie autobusem MZK linii 4 - na pasie to zawracania było korek sięgający prawie do wysokości Carrefoura, a samo zawracanie odbyło się z zatrzymywaniem przed 4 kolejnymi sygnalizatorami wyświetlającymi czerwone światło.
Czy naprawdę nie dało się inaczej tego rozwiązać???
A gdzie obiecana zawrotka???

00


ja ~ja (Gość)03.07.2008 13:16

To był koszmar.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga03.07.2008 15:37

A ja dziś widziałem "sprytnego" kierowcę z EPI, który zawrócił tam stojąc tylko 3 razy - po prostu na 2. sygnalizatorze zignorował czerwone światło.
Szkoda, że policja już się na tym skrzyżowaniu nie pojawia.

10


? ~? (Gość)27.06.2008 07:46

Rozwiązanie świateł jest beznadziejne. Jechałem dziś spiesząc się do pracy od ul. Słowackiego. Na niby rondzie czerwone światło świeciło się chyba z 2 min! Po co tak długo? A co ze skrętami, szczególnie do carrefoura, dlaczego nie ma osobnego swiatła na skręt, tylko zielona strzałka w prawo? Poza tym, czy nie mozna zsynchronizować swiateł na całej długości Sikorskiego?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat