metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Antoni ~Antoni (Gość)14.06.2016 00:00

Za komuny jedyne imprezy to odpusty teraz stare wraca może to być impreza roku na wsi hahaha !!! kicz i obwarzanki sprzedawane przed kościołem- powaga niesamowita!!!

35


Witek ~Witek (Gość)14.06.2016 07:59

Odpust jest w kosciele a co za to juz dodatek i tradycja i jak sie komuś nie podoba niech nie idzie tam .Akurat 13 więc mogło byc pehowo i tak patrzyłem przejeżdzając obok powoli to bezpiecznie tam nie było bo ludziska jak kury wędrowali nie zwazajac na nic czy cos jedzie czy nie .Moim zdanie z tyły na łące mozna było to umieścic a nie na chodniku i jeszcze na samym zakręcie

21


ananek ~ananek (Gość)14.06.2016 18:26

Uroczystość religijna, a kretyn stragany fotografuje.

41


radny jan d. ~radny jan d. (Gość)14.06.2016 18:30

To chyba św.Antoni załatwił, byli funkcjonariusze SB dostaną emeryturę w wysokości najwyżej 2100 zł.Brawo,brawo,brawo !

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat