metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Masssinski ~Masssinski (Gość)14.05.2016 15:31

I bardzo dobrze. Jak nic się nie zmieni, to chyba sami sobą będziemy się opiekować, bo średnia wieku pielęgniarek w piotrkowskim szpitalu waha się w okolicach 45-50 lat.
Trudny i ciężki zawód, niestety miernie opłacany.
Przykro tylko, że pewnie połowa z tych pięknych pań skończy przy łóżkach norweskich i niemieckich pacjentów.

80


Wielbiciel ~Wielbiciel (Gość)14.05.2016 17:42

Przy Pani ze zdjęcia nr 5 to, aż chciałoby się poleżeć w szpitalu.
Jestem oczarowany.

30


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)14.05.2016 18:02

Cytuję:
studentów I roku Wydziału Pielęgniarstwa Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego


Gdyby mnie ktoś zaskoczył pytaniem, co można studiować w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego, to pielęgniarstwo nie przyszłoby mi na myśl w pierwszej kolejności. A może nawet w ogóle bym o nim nie pomyślał. Z ciekawości zerknąłem, jakie kierunki można tam studiować i moje zaskoczenie tylko wzrosło...
http://www.piotrkow.wsps.pl/index.php/piotrkow-trybunalski
Dlaczego ta uczelnia tak się nazywa? Co to w takim razie jest "planowanie strategiczne"?

50


Kolumb ~Kolumb (Gość)14.05.2016 14:40

Na koniec studiów zostanie ich może połowa, a potem praca świątek piątek za 1 500zł.

51


yato ~yato (Gość)14.05.2016 23:15

A która z Pań Pielęgniarek nosi na co dzień w pracy? CZEPEK tylko przy czepkowaniu?

10


borowik ~borowik (Gość)15.05.2016 04:06

Młode panie, świeżo upieczone,niedoświadczone pielęgniarki mają buzie rozpromienione,uśmiechnięte i pełne optymizmu, a te doświadczone już nie.

42


borowik ~borowik (Gość)15.05.2016 04:10

Gdy już zaczną pracę w zawodzie i zobaczą w co wdepneły, uśmiechy znikną z twarzy, szkoda.

32


sklave sklaveranga15.05.2016 07:37

Ale ładne te strzykawki są ! Niedługo pojadą na saksy. Czy tak to powinno być?
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

32


ww ~ww (Gość)15.05.2016 08:24

To nie są Strzykawki,tylko Piguły.bo tak będzie że wyjadą.w Polsce się kariery nie zrobi

31


Koleś ~Koleś (Gość)15.05.2016 09:29

Biorąc pod uwagę swoje doświadczenia ze służbą zdrowia i Paniami pielęgniarkami jakoś nie żal mi ich, że muszą pracować za 1500 zł. One nawet na takie pieniądze nie zasługują. Oczywiście nie wszystkie, bo zdarzają się miłe i uczynne pielęgniarki, ale to niestety tylko wyjątki potwierdzające regułę.

17


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat