metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
śmieszek ~śmieszek (Gość)06.05.2015 11:10

Świadczy to najlepiej o stanie polskiej gospodarki. W wowództwo łodzkie? Coż od paru lat "nabiera prędkości".

40


Zanzi ~Zanzi (Gość)06.05.2015 11:12

Pierwsza przyczyna to trudna sytuacja na polskim rynku pracy, utrudnienie rozpoczęcia pracy po urodzeniu dziecka. Często lepszym rozwiązaniem jest, żeby kobieta została w domu z dziećmi, a mężczyzna poszedł do pracy (nadal niestety lepiej są opłacani, nawet na takim samym stanowisku).
Ale z drugiej strony jest też sporo kobiet, żyjących z alimentów i tym paniom do pracy się nie spieszy ;)

42


matkapolka ~matkapolka (Gość)06.05.2015 11:35

do panstwowego przedszkola dostac sie nie łatwo... dzkieki wydłużeiu wieku emerytalnego moi rodzice jeszcze pracują, powiedz mi kochana Polsko z kim mam dziecko zostawić? na nianie mnie nie stać a za prywatne przedszkole trzeba zapłacic prawie polowe najnizszej krajowej pensji do tego koszty dojazdu do pracy i dziecka do przedszkola... co mi zostanie 200zł? dziękuje bardzo wole 8h spedzic z dzieckiem niz zapier.... za 200zł

133


Mi ~Mi (Gość)06.05.2015 12:55

~re (Gość) Jest takie stare powiedzenie, że każde dziecko gdy się rodzi to przynosi na ten świat swój bochenek chleba i zapewniam cię, że coś w tym jest. Życie to nie tylko consumate.

10


MAŃKA ~MAŃKA (Gość)06.05.2015 12:58

Z tych 49,2 to 60 % realizuje się zawodowo za najniższą krajową lub mniej przy sprzątaniu.

90


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)06.05.2015 13:47

Gdzie ta praca jest zapomnieli dodać .Sprzątanie to urzedasy niech sobie w d...wsadza i do tego jeszcze trzeba mieć umiarkowana grupe niepełnosprawności .To ja dziekuje za taka prace harować za zdrowego i dostawac grosze ,to niewolnictwo .Tak pracodawców nauczyli ,że ci tylko z grupa przujmuja bo jak nie masz to roboty tez nie ma.

50


ana ~ana (Gość)06.05.2015 14:17

Szczerze zgadzam sie z Pania ,,matka polka". Z kim rodzice maja zostawic dzieci ...

51


sklave sklaveranga06.05.2015 15:19

Idź i głosuj bo Oni potrzebują kasy.
Polska gospodarka rozwija się bardzo szybko, za rządów PO. Tak mówi propaganda a w Jarostach zamykają hutę. Jeden z najmiększych zakładów w powiecie. Wcześniej pozamykali magazyny zwane obozami pracy. A rząd otwiera się na postulaty samorządowców w kwestii zwiększenia ich uposażeń i pensja wójta, burmistrza, prezydenta miasta, starosty, a także marszałka miałaby wynieść maksymalnie 20 tys. zł. Obecnie zarobki tych osób mogą sięgnąć blisko 12,4 tys. zł. W ciągu ostatnich 15 lat pensje samorządowców wzrosły zaledwie o 18,5 proc. A niskie płace nie zachęcają do ubiegania się o takie funkcje przez osoby o wysokich kwalifikacjach, uważa wicemin. Wójcik.
Przegraliśmy tę Polskę, oddaliśmy ją bandzie partyjnych cwaniaczków, biurew i kombinatorów, i tak jak spod obcych zaborów, tak teraz uciekamy spod własnego. Pozostawiając za sobą państwo beznadziejnie chore, kalekie, zadłużone po uszy i zalane lukrem propagandy sukcesu, które nie potrafi nawet upilnować kupy desek pod strategicznym mostem.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

90


kazia ~kazia (Gość)06.05.2015 17:34

dlaczego nie zwolnicie z przedszkoli pan co mogły by isc na emeryture bo chodzi im o zarło

22


okok ~okok (Gość)06.05.2015 18:27

Statystycznie z tego wynika, że praca czeka na 50,8 % kobiet, więc bezrobocia nie ma, wręcz przeciwnie. Taaaa, statystycznie 2+2 =5

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat