metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tw ~tw (Gość)27.06.2014 15:40

Zmienić - pozbyć się POPIS'u i zapobiec przejęciu władzy przez ludzi niebezpiecznych (czytaj KNP).

23


97-300 97-300ranga27.06.2014 19:54

[cytat="tw"]i zapobiec przejęciu władzy przez ludzi niebezpiecznych (czytaj KNP).[/cytat Dla kogo niebezpiecznych?

11


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)27.06.2014 22:56

"tw" napisał(a):
pozbyć się POPIS'u i zapobiec przejęciu władzy przez ludzi niebezpiecznych (czytaj KNP).


"97300" napisał(a):
Dla kogo niebezpiecznych?


Jak to dla kogo? Dla czerwonych, którzy rozkradli majątek narodowy i zadłużyli wszystkich na trzy pokolenia do przodu. Dla tych, którzy wypchnęli młodych na emigrację za chlebem, a tym, którzy zostali w Polsce, odebrali nadzieję na przyszłość i godne życie na starość. Dla tych, którzy oddali suwerenność Polski w zamian za euroobiecanki. Dla tych, którzy bezlitośnie łupią polski naród, aby spełnić oczekiwania światowych lichwiarzy.
Uczciwi, myślący i rozsądni popierają KNP - jedynie złodzieje i aferzyści srają po nogawkach na myśl, że wreszcie przyjdzie ktoś, kto zabierze koryto, a towarzystwo wzajemnej adoracji zamknie w pierdlu.

20


tutaj tutajranga28.06.2014 08:17

To nie jest takie proste, Al. Zapewne widziałeś, jak przyciśnięty do muru JKM się wije przed kamerą? Po "angielsku", zresztą, się wije.
Proszę bardzo, mam gdzieś moje prawa wyborcze, bo mnie zależy na czym innym. Proszę bardzo, wychodzę z kuchni jedynie wówczas, kiedy podłoga schnie.
Ale najpierw - chcę mieć tę kuchnię. Zrób mi pan kuchnię i dobrze w łóżku, a będziesz moim panem.
W przeciwnym razie po pysku dostaniesz i skończy się dzień dziecka.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat