metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
?.. ~?.. (Gość)25.04.2015 11:24

Zrobić tam porządny pub/dyskotekę/

50


Lesina23 Lesina23ranga25.04.2015 13:22

W europie tak naprawdę mogli by zrobić jakąś galerie lub jakieś muzeum. Napewno było by to lepsze miejsce niż na ul. Sulejowskiej. Wg mnie oczywiście :)

41


pikabu pikaburanga25.04.2015 15:42

Moim zdaniem, zamiast się bawić w jakieś "centrum gastronomiczno-hotelowo-rozrywkowo-handlowe", to po prostu porządnie to odremontować i zrobić reaktywację dawnej restauracji Europa. Do tego z tyłu ogródek, przywrócić neon i byłoby ekstra. Bo restauracji (i to jeszcze z prawdziwego wydarzenia) wcale tak dużo nie mamy w Piotrkowie, więc kolejna nie zaszkodziłaby.

120


Piotr Piotrranga25.04.2015 15:53

Parę lat temu wysłałem maila do firmy mającej ogłoszenie na Europie z pytaniem czy jakoś ich usług jest podobna do jakości budynku na którym się ogłaszają. Oczywiście nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Jakby takich zapytań było paręset to może by coś zareagowali . Te reklamy z jednej strony zasłaniają tę ruinę ale z drugiej spójrzmy na sprawę na zimno. Po kiego czorta mam wydawać kasę na remont skoro ta rudera w takim stanie jak jest przynosi mi dochód z reklam. Dopóki właściciel nie będzie miał z tą ruderą problemu to nic z nią nie zrobi.

90


miki ~miki (Gość)25.04.2015 17:24

gdyby nie reklamy to już dawno Europa by się zawaliła :-)

60


resed resedranga25.04.2015 18:09

No widzicie, pan Matuszewski się obraził, że nagonka medialna na niego jest i dlatego nic z "Europą" nie robi. Jakby go udobruchać - np. że pięknie przyozdobiony budynek w centrum miasta posiada, to może wysupłał by trochę grosza i nieboszczkę ożywił.

120


józek z koziej wólki ~józek z koziej wólki (Gość)25.04.2015 22:20

Dziwne to wszystko w tym naszym kraju. Stoi taki walący się budynek w samym centrum miasta i nic, absolutnie nic nie da się z tym zrobić, bo właściciel nie przejawia żadnych chęci by cokolwiek zmienić i nie ma na to siły! Żaden Urząd, Rada Miasta, Prezydent i Bóg wie kto jeszcze po prostu nic nie mogą, są bezsilni. Gdy dojdzie wcześniej czy później do budowlanej katastrofy, ciekawe kto będzie winny? Nie wiem czy taki horror jest możliwy w innych krajach bardziej poważnych, czy też byłaby pełna niemożność w temacie? Może warto by się dowiedzieć jak takie problemy rozwiązują np. Niemcy?
I czy nie mają racji niektórzy kandydaci do fotela prezydenckiego mówiąc, że prawo w tym kraju trzeba zmienić? A bajdurzenie w takich przypadkach o naruszaniu swobód obywatelskich, czy prawie do własności jest tylko akceptacją takiej patologicznej sytuacji. Bo nadmiar źle pojętej demokracji prowadzi do anarchii, chaosu, bałaganu i ogólnej niemożności. I właśnie z takim przypadkiem mamy do czynienia.

130


dgdfgdgdf ~dgdfgdgdf (Gość)25.04.2015 20:38

Budynek prywatny i może robić co chce.

36


ares1 ~ares1 (Gość)26.04.2015 08:36

Ile jeszcze będzie wałkowany temat tego budynku??? Myślę że już wszyscy wiedza jaki los go spotka. My mieszkańcy się produkujemy a właściciel ma na to wywalone ewidentnie się do tego przyznając :))) Dziękuje pozdrawiam wszystkich fanów EUROPY :)))

120


powiernik powiernikranga26.04.2015 00:00

Dziękuję epiotrkow za powrót do tematu "Europy". Mam nadzieję, że więcej osób zabierze udział w dyskusji.

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat