metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Weronika ~Weronika (Gość)11.09.2012 11:34

Parodia Wioletty Willas nie była na miejscu.Ona już nie żyje i wysmiewanie się z jej sposobu bycia nie było w porządku. Poza tym wszystko wspaniale.!

00


SŁUCHACZKA KONCERTU ~SŁUCHACZKA KONCERTU (Gość)11.09.2012 19:49

Koncert bardzo mi się podobał. Wszystkie piosenki wykonane na wysokim poziomie. Kobiety z Przygody - uśmiechnięte, czarujące, tryskające pozytywną energią - wielkie brawa.
Wielkie zniesmaczenie natomiast - w związku z parodią Wioletty Villas - którego dopuścił się <<doskonały?> prowadzący. Owszem wygimnastykował się skutecznie w rozmowie z Panią Zofią - plus dla niego, ale co mu strzeliło do głowy z tą rudą, niesmaczną kukłą - OGROMNY MINUS - WIELKI NIESMAK.Po za wpadką prowadzącego - Koncert na wysokim poziomie.

00


do ~` Weronika ~do ~` Weronika (Gość)11.09.2012 19:57

"Weronika" napisał(a):


popieram w 100% - to było bardzo niesmaczne.

00


Katarzyna ~Katarzyna (Gość)12.09.2012 00:32

Absolutnie nie zgodzę się z opinią dotyczącą lalki Violetty. Świetny pomysł na tę piosenkę. Coś nowego, dobrego i śmiesznego. Nikt Pani Violett, tam nie obraził. W ogóle nie czułam się zniesmaczona a wręcz przeciwnie ubawiłam się po pachy. 100% Violetta, oczywiście blond peruki zabrakło. Aranżację pokazali i zaśpiewali z przymrużeniem oka. Zniesmaczonym, życzę więcej dystansu i poczucia humoru. Nie wiem, czym można było się zniesmaczyć.

00


Katarzyna2 ~Katarzyna2 (Gość)12.09.2012 00:40

Zapomniałam dodać, nie wiem co to za panowie i co oni tam robili. Co chwila piski, raz słychać, raz nie. Jeżeli to pracownicy Mok`u to rozumiem, ale jeżeli prywatna ekipa to nie bierzcie ich następnym razem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat