metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czemu podatnik ~czemu podatnik (Gość)30.01.2015 18:00

kredyt by utrzymać w szkole w Gościnnej ,gdzie jest 20
uczniów a 13 nauczycieli . dopłaca się 7,200 do każdego ucznia ,
taniej by było autobus wynająć ale po co jak można zaciągnąć kredyt ,który spłaci ten najbiedniejszy.Referendum odbyło się w
trzech miejscowościach a podatki płaci cała gmina nit nie zapytał reszty osób czy wyrażają zgodę ,dlaczego mam opłacać coś co jest zbyt kosztowne ,kto tam pracuje że jest nie do ruszenia,jeżeli rodzice chcą to niech płacą za utrzymanie szkoły albo zakazać inwestycji w tym rejonie .Czy moje dzieci które uczęszczają do SP w Gorzkowicach są gorsze ,trzeba ładować tam niepotrzebne pieniądze bo pani nauczycielka straci prace .Mnie nikt nie pytał gdy straciłam prace tylko kazano się przekwalifikować ,to samo zrobić pani nauczyciel jet tyle innych zawodów.Są w gminie organizowane zajęcia dla dzieci typu tańce i inne ale za nie trzeba zapłacić bo gminę nie stać ale utrzymani niepotrzebnej szkoły jest stać zaciągając kredyt .Marnują publiczne pieniądze Nasze pieniadze

21


Drugi po prezesie ~Drugi po prezesie (Gość)30.01.2015 18:20

"czemu-podatnik" napisał(a):

Witamy w realiach socjalizmu. Jest to książkowy przykład, jak działa gospodarka centralnie sterowana. Gdyby taka szkoła była na własnym rozrachunku, a rodzice płaciliby za edukację swoich pociech nie w podatkach, a jako czesne, to wtedy takie kurioza nie miałyby miejsca. Ale podobno ja i jeszcze jeden tu taki, piszemy same głupoty.

30


trzeci po prezesie ~trzeci po prezesie (Gość)31.01.2015 12:02

Uważam że nasi radni nie mają pojęcia o niczym tak jak ten cały wice wójt bierze kasę. Wójt sam tego nie ogrania a do pomocy niestety nie ma rozsądnych ludzi

21


Aldona ~Aldona (Gość)03.02.2015 18:49

no to radny powiatu który tak zapewniał nas że bedzie przekazywał cześć diety pewnie dostał pracę bo widziałam go dziś w naszym urzędzie i to my będziemy mu płacić

21


rodzic ~rodzic (Gość)12.02.2015 18:22

rodzic ma płacić za szkołę , raczej nie ale śmieszne jest to że
mam dzieci i mieszkam w Gościnnej i nikt mnie nie pytał cz chcę
szkołę zadecydowała babcia ,która ma 80 lat "córko podałam cie i męża"i nikt tego nie sprawdził może CBŚ albo dociekliwy dziennikarz.NIGDY nie dam dzieci do szkoły w Gościnnej.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat