Zainteresowany już ostrzy sobie zęby na placyk :))) Czeka tylko na odpowiednią cenę za niego :))) UM nie wchodzi mu w drogę :)))
W piotrkowie brakuje mi centrum rozrywki ,aby wszystko skupione.bylo w jednym miejscu.np kręgle, bilard, ale nie dwa tory czy stoly. Chodzi o duże sale. Obok kawiarnia i bar, jakas pizzeria i centrum dla dzieciakow kacik gdzie dzieci bylyby pod opieka i sie bawily a mamy mogly na godzine zapomniec o stresach popijajac kawe i jedzac deser. Byloby super miec wszystko w jednym obiekcie. A centrum jest na to idealne.
budują bloczki po 20 mieszkań i chcą stawiać 20 piętrowy wieżowiec ... ŻENADA
Nie zgadzam się na budowę wieżowca ze szkła i aluminium w miejscu byłego kina "Hawana"!!! Jak ktoś jest zafascynowany takimi potworkami, jak te na które się powołuje, to niech wynosi się do Wrocławia lub Warszawy i zamieszka naprzeciw, aby napawać się ich widokami. Co za architekt chce stawiać tego rodzaju budynek, w otoczeniu które jest zupełnie inne. Poza tym, skoro to wypowiada się architekt, czyli osoba mająca wyczucie przestrzeni, to jak w pionowej szklanej ścianie ma być widoczne odbicie parku, czy cerkiew dla osoby przechodzącej chodnikiem np. ul. Słowackiego? Kąt padania równa się kątowi odbicia, więc z niżej położonego chodnika będzie można zobaczyć tylko krzyż na cerkwi i duuużo nieba!
Jak się w końcu nazywa ta firma?
Budynek wyburzyć, postawić pomnik pani matki boskiej piotrkowskiej w objęciach pana jezusa chrystusa króla.
Władze miasta i powiatu prowadzą to miasto na wyniszczenie i to widać od lat i widac efekty gołym okiem jaka nieudolna jest władza .Tu nie idzie niczego załatwić pozytywnie bo urzędnik zawsze ma racje a klika broni swoich błędów za wszelka cene .mam pewna sprawe do załatwienia ale w tym wypaku starostwu nie odpuszczę choćby i media miały by sie tym zajać .Urzednicy sami bałaganu w dokumentacji narobili a teraz nie ma komu tego naprawić .moim zdaniem jak sie ktoś do tej pracy nie nadaje to wypieprzać ze stanowiska i do łopaty.ja obserwuje od pewnego czasu poczynania swojej gminy powiatu i wojewodzkiego odpowiednika i z przykroscia musze stwiedzić ,że reka ręke myje a sitwa od gminy po województwo swoich błedów nie widzi dlatego mamy to co mamy w mieście .To upadek Piotrkowa pod rzadami tych ludzi od lat .Wystarczy jechać do innego miasta i widać jak zadbane sa ale nie Piotrków i Łódź bo to najbardziej zasyfiale miasta w centrum kraju
Tam to by się przydał jakiś lumpeks lub jakiś real lub sklep z częściami do beemek.
Dajcie cenę jaka jest na Zachodzie, a kupię. Podajecie tylko kwoty, a nie ... prawa jakie z tego wynikają....,
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!