metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
załamka ~załamka (Gość)06.02.2009 10:18

Tylko nie ten karierowicz ! dla pieniędzy zrobiłby wszystko- przykre że stać nas tylko na takich nieudaczników i pseudo polityków w naszym mieście.Dlatego nie bądżmy zdziwieni ,że
nasze miasto to już głeboka prowincja która jest rajem dla kolesiów, układzików, przekrętów itd , ludzie młodzi i przedsiębiorczy niestety nie szukają tu swojej przyszłości.

00


lepszy_ model ~lepszy_ model (Gość)06.02.2009 10:29

A teraz kogo mamy ? Męża Stanu ? :)

00


załamka ~załamka (Gość)06.02.2009 10:38

do lepszy model
Czytaj uważnie jak potrafisz.. czy ja gdzieś wspomniałem o naszym obecnym prezydencie?, muszę Cię rozczarowć ale nie jestem jego zwolennikiem o czym świadczy to co napisałem wcześniej.

00


lepszy_model ~lepszy_model (Gość)06.02.2009 10:42

załamka: Ja tylko twierdzę, że przydałby się lepszy model :)

00


załamka ~załamka (Gość)06.02.2009 10:53

do lepszy model
Zgadzam się z Tobą dla naszego wspólnego dobra potrzebny jest zdecydowanie lepszy model ale według mnie nie jest to Pan K.SZ - pzdr

00


maddox ~maddox (Gość)06.02.2009 11:49

Proponuję aby pan podał do publicznej wiadomości wszystkie głosowania w swoim wykonaniu oraz co zrobił dla miasta podczas kadencji. Wtedy się będziemy zastanawiać. Każdy w tym mieście ma już dość tego kółka wzajemnej adoracji. Niby są po różnych stronach ale ciągle te same gęby odkąd pamiętam. A ludzie i tak na nich głosują :/ porażka. Kiedyś myślałem, że tutaj zostanę (przyznaję że było to za czasów Matusewicza) ale niestety życie szybko weryfikuje takie marzenia. Znajomi wyprowadzają się wszędzie, nawet do Bełchatowa. Wszędzie dobrze gdzie jest jakaś dynamika nie zastój rodem z lat 60. Mała piotrkowska stabilizacja - czyli nic się nie dzieje. Przecież tu jest coraz gorzej.

00


klet ~klet (Gość)06.02.2009 12:49

Cytuję:
Ludzi nie można zaskakiwać wyciągając kandydatów niczym króliki z kapelusza - argumentuje Szokalski.


WOW Króliczek z kapelusza ten Szokalski ciekawe czy leniwy, czy pracowity i czy ma futerko szare, białe czy inne. Aaaa a ma ogonek?
Nie róbmy z Polski Ameryki, a z radny niech za Amerykanina nie robi tylko do roboty się bierze. Do roboty za którą dostał stołek !
Więcej umiaru, niż pychy. Więcej dokonań, niż przechwałek Koszałku Opałku.

00


user ~user (Gość)06.02.2009 13:29

W przechwałkach to mu jeszcze daleko.. Przynajmniej nie przypisuje sobie cudzych zasług...

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)06.02.2009 13:33

Niech sobie jeszcze radny założy koszulkę z tekstem Lecha Wałęsy: "Bendem przezydentem" i "Nie chcem ale muszem"
LOL :DDD

00


socjalista ~socjalista (Gość)06.02.2009 19:29

Cytuję:
Sokalski odsyła do Bronisława Brylskiego, ale on na razie nie zamierza ujawniać swoich typów. Choć dziś nikt głośno tego nie powie, nieoficjalnie mówi się w tym środowisku o konieczności zjednoczenia sił i wystawieniu wspólnego kandydata Lewicy, Platformy i środowiska przedsiębiorców, czyli RiG, bo, jak mówią niektórzy, tylko dzięki temu będzie można wylansować rywala zdolnego pokonać urzędującego Krzysztofa Chojniaka, który zapewne będzie się ubiegać o reelekcję


Toż to swoisty "Front Ludowy"! Wspólny kandydat SLD, PO i RiG. Ciekawe z jakimi hasłami ten wspólny kandydat pójdzie do wyborów? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. I co na ten cały cyrk powiedzą wyborcy..

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat