metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gawron ~Gawron (Gość)28.12.2015 14:02

Szkoły zajmują się certyfikacją, projektami, stronami internetowymi i w efekcie nauczyciele nie mają siły na pracę z uczniem. Mój nauczyciel od informatyki z gimnazjum mówił "róbta co chceta" bo musiał stronę szkoły ciągle aktualizować. Wiec z lekcji pamiętam tylko Naszą Klasę! Im więcej certyfikatów i nowinek na stronie, tym szkoła gorsza, nie lepsza!

190


były uczeń ~były uczeń (Gość)28.12.2015 14:08

Brawo technikum w wolborzu

73


gość 21 ~gość 21 (Gość)28.12.2015 18:04

Szkoła zamiast uczyć pierdołami sie zajmuje a uczeń głąb

141


moje dziecko sie nie dostalo ~moje dziecko sie nie dostalo (Gość)28.12.2015 18:24

pani jakubiak z prywatnej szkoły zywi się jak pasozyt kasą bogatych rodziców, wyrozniając w ten sposób dzieci tych bogaczy, ta opinia krązy w miescie

72


matka ucznia ~matka ucznia (Gość)28.12.2015 18:33

a gdzie mój komentarz, skreslony?

30


lessa ~lessa (Gość)28.12.2015 15:52

Z całym szacunkiem, ale tam wystarczy zapłacić i wypełnić ankietę, żeby dostać certyfikat. Pani z call center dzwoni od szkoły do szkoły i oferuje taki certyfikat za 150 zł.

131


Doc ~Doc (Gość)28.12.2015 21:55

A na której stronie internetowej szkoły jest napisane, że nauczyciele zajmują się uczeniem dzieci? Na żadnej! Są występy, recytacje, zabawy, śpiewy - pierdoły, które nikogo nie uczą niczego. A potem pytasz takiego ucznia, ile nóg ma stonoga, a on eeeee.

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat