metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zycie jest najwazniejsze!za to im plac.MASAKRA ~zycie jest najwazniejsze!za to im plac.MASAKRA (Gość)12.10.2013 10:06

latwo lekarzom mowic lub kazac zaszczepic dziecko.tylko ja nie ufam lekarzom a zaufanie stracilam w maju br.pewnego dnia poszlam do przychodni bo corcia 2letnia bardzo kaslala i miala goraczke dktr. powiedzial zebym sie nie martwila bo to przeziebienie.wykupilam przepisane leki po czym udalam sie do domu.ok godz 17zmierzylam temperature malej miala 38'2 goraczki.za nie cale pol godziny znowu zmierzylam miala prawie 40st goraczki.wezwalismy pogotowie po padaniach w szpitalu okazalo sie ze ma bardzo silne zapalenie oskrzeli podlaczono jej kroplowke.bylam rozpaczona,wsciekla i mialam ochote jechac na dr.dzien do tej przychodni i dkr.wykrzyczec przy wszystkich ze przez niego moja corka lezy w szpitalu.i zle leki przepisal.i powiedzcie ludzie jak mozna miec do lekarzy zaufanie.bo ja niemam!i dziwi ich to ze nie ktorzy nie szczepia dzieci.maja odpowiedz tu.brak zaufania mam do nich.a lekarka w szpitalu powiedziala ze karetka to nie taksowka z goraczka moglam wziac dziecko i przyjechac.tacy sa lekarze.do d...y

00


Drugi po prezesie ~Drugi po prezesie (Gość)12.10.2013 11:18

Proponuję pani Bogusławie Piaseckiej, aby dała przykład i sama się zaszczepiła na wszystko, co możliwe, skoro według niej to takie dobre i bezpieczne. Lekarzom, którzy są autorytetami w tej dziedzinie również proponuje zaszczepienie się, albowiem nieszczepiony lekarz w kontaktach z pacjentami jest epidemiologicznym zagrożeniem.

00


Doktorek ~Doktorek (Gość)12.10.2013 15:19

Polecam, cała prawda na temat szczepień: http://portal.bioslone.pl/zanim_pozwolisz_zaszczepic_dziecko

00


lewkowo ~lewkowo (Gość)12.10.2013 20:34

czy jest tu ktos kto nie szczepi i chcialby sie ze mna skontaktowac? Prosze jakby co o prywatna wiadomosc:)

00


kici67 ~kici67 (Gość)13.10.2013 10:14

Jakie to zapomniane choroby zaczynają wracać przez nieszczepione dzieci???

00


maga ~maga (Gość)13.10.2013 10:34

"Zdarzają się odczyny po szczepieniach. One są jednak monitorowane, skrupulatnie odnotowywane"
pooooważnie? powodzenia temu, kto wyegzekwuje wpisanie NOPa przez lekarza.

00


GOŚ ~GOŚ (Gość)13.10.2013 11:32

" U nas nie ma ich wiele. W ubiegłym roku był jeden czy dwa takie przypadki." a gdzie cała reszta???? siedzi cicho w domu i nawet nie wie że może takie coś zgłosić... dwa ciężkie przypadki NOP to ja wśród samych swoich znajomych mam w ciągu pół roku (szpital, długotrwałe leczenie i tragedia rodziców) a gdzie całe miasto czy powiat.
Proponuje zagłębienie wiedzy w tym temacie. Nie rozumiem czy osoby pracujące w sanepidzie czy lekarze, jak to ładnie w arykule określono namawiają do szczepień są ślepi, nie do informowani, nie chcę poszerzać wiedzy w tym temacie (czytać badań, raportów, śledzić historie tych chorób i logicznie wyciągać wnioski z krajów zachodnich które nie szczepią - i żadnych epidemii tam nie ma) czy po prostu co przykre mają z tego odpowiednie korzyści majątkowe. Ciekawe ile płaci firma farmaceutyczna lekarzowi za sprzedaż 1 szczepionki nierefundowanej, bo za darmo z porywu serca na pewno do tego nie nagabują?

00


Agnes ~Agnes (Gość)13.10.2013 12:48

dziecko mają 18 lat nie musi się zgadzać,po nato każdy rodzic który dostanie grzywny powinien iść do sądu i walczyć o wolnosć niby wolny kraj a zmuszają zastraszają proponuje zaszczepić naszych posłów 27 wkłóć tak jak dzieci dostają i wszystkich za przymus szczepień

00


lewkowo ~lewkowo (Gość)13.10.2013 13:08

Widzę ze ludzie z PT zaczynaja sie interesowac zdrowiem i przyszloscia wlasnych dzieci.

00


agnes ~agnes (Gość)13.10.2013 13:36

gdzie są moje komentarze ????????????

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat