metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
www.TjOK.pl ~www.TjOK.pl (Gość)28.02.2015 22:51

Niestety przykre ale prawdziwe :-( W naszym kraju nader często dochodzi do dyskryminacji ze względu na płeć w sądach rodzinnych oraz instytucjach około-sądowych. Uderza to w rodzica (w Polsce praktycznie zawsze ojca), ale przede wszystkim uderza to w dziecko. Takie zjawisko jest przemocą, a nazywa się ALIENACJA RODZICIELSKA: http://pl.wikipedia.org/wiki/Alienacja_rodzicielska

40


kasiulek kasiulekranga01.03.2015 00:07

sam jestem od 8 lat wyalnienowanym rodzicem. Kiedy syn się usamodzielnił i matce odebrał alimenty które dostawała od ojca (700zł) przestał być jej potrzebny. Doprowadziła do tego że musiał wyprowadzić się z domu. Czekam teraz aż zrobi to samo z córką- kiedy jej się sprzeciwi, albo kiedy zacznie mieć swoje zdanie. A sąd cóż - zapatrzony w skrzywdzone Matki Polki dalej robi SYF. Najważniejsze to orzec alimenty, podwyższyć alimenty. Nie zajrzą głębiej w istostę sprawy - co Ich to obchodzi. . Toatalny brak wyczucia, aby sprawa się odbyła a w następnym miesiącu wpłynęła na konto wcale nie małą pensja. Tak było, jest i będzie do kiedy ten najgorszy sort sędziów zacznie poważnie traktować swoje rozstrzygnięcia.

62


kolec ~kolec (Gość)01.03.2015 05:12

Walcz chłopie , albo połóż się w przejściu i błagaj te małpy z sadu o litość , ale uważaj bo mogę Cię uznać za niepoczytalnego pedała, lesbijke , pedofila .
Skoro matka i sąd Ci utrudnia kontakty to pewnie ma jakieś ważne powody ,ale pamiętaj płać alimenty bo będziesz za krat oglądał niebo.
Pamiętaj : płać alimenciarzu !!!! Zrobiłeś to płać !!!!!

62


Albercik ~Albercik (Gość)01.03.2015 06:35

POPIERAM DZIELNEGO TATĘ !

61


Expo ~Expo (Gość)01.03.2015 08:36

Do czego była potrzebna Straż Miejska oraz Policja przez 4 godz stojąc przed Sądem - zwłączonymi sygnałami świetlnymi= - czy to było zagrożenie życia i zdrowia mieszkańca ! Czy następny wymysł głupich dyktatury - Straży Miejskiej- Policji-może będą negocjatorami w sprawie rozwodowej Tego człowieka! Może Komendanci tych instytucji zaczną myśli logicznie - bo biorąc takie uposażenia miesięczniie sa bez duszy i serca! siedzą w domach i mają wszystko! w D...

91


TATO z PT ~TATO z PT (Gość)01.03.2015 09:07

Bardzo Pana popieram Choć to jak przysłowiową GŁOWĄ W MUR to i tak trzeba walczyć i stanowczo protestować mówiąc w prost z jakim dziadoswem mamy do czynienia nie tylko w PT bo to problem całego kraju. Dzisiaj do Pana dołaczę. Nie bedzie Pan stał sam pod tą żałosna instytucja zwaną SĄDEM gdzie przychodzi sie nie po SPRAWIEDLIWOSC lecz po WYROK bo zasada jest taka, ze oskarzony zostaje skazany. Widzę, ze w tym zadupiu jakim jest PT brakuje Ojców, którzy maja odwage do pana dołaczyć. Cieszę się, ze Pan miał odwagę i zmotywował mnie do wcześniejszego tego typu protestu. Sam miałem zamiar w pózniejszym terminie zorganizowac taki protest Pan tylko przyśpieszył termin. W moim p[rzypadku jak się okazało mam do czynienia z niezła klika. Układzik Mecenas, Prokurator, Sedzia ale nie moge jeszcze tego głosno ujawnic. MOPR to też instytucja bardzo stronnicza. Byłem tam po pomoc i byłem zbywany jako ojciec.NIestety mamy do czynienia z układami, kolesiostwem,dogadywaniem sie za plecamio, ustawianiem procesu, począwszy od prokuratury przez adwokatów do samego ,, NIEZAISŁEGO" tzw ,,WYSOKIEGO" niestety pozostawionego bez nadzoru, kontroli totalna SAMOWOLKA . Problem polega na swobodnej interpretacji prawa wg uznania i widzimisie. Opinie RODK tez są guzik warte zawsze na kozyśc matki pisane wszystkie na jedno kopyto W pierwszej części nawet jak bedzie opisane pozytywnie to w dalszej bedzie tego zaprzeczenie a sąd moze sobie wybrać co bedzie dla niego w danej sprawie wygodne Zawsze znajdzie takie zdanie i bedzie się na nim opierać.

91


TATO z PT ~TATO z PT (Gość)01.03.2015 09:28

NIestety w tym kraju (bez epitetów choć cisną się na język) jesteśmy traktowani nie jako obywatela mający prawa, nie jako rodzice drugiej kategorii ale jako DAWCY NASIENIA Z OBOWIĄZKIEM ALIMENTACYJNYM. Nie widze by komuś tak utrudnianoi zycie jak ojcom płacacym alimenty. Scigani jak KRYMINALIŚCI tylko dlateg, że chieli byc ojcami.

111


Tata ~Tata (Gość)01.03.2015 09:54

Tak właśnie powinni walczyć kochający ojcowie! Brawo za odwagę i przykładną postawę! "Każdy może być ojcem ale nie każdy jest TATĄ!"

202


raw ~raw (Gość)01.03.2015 13:50

To co dzieje się w piotrkowskim sądzie i prokuraturze to woła o pomstę do samego nieba.

160


xxxx ~xxxx (Gość)01.03.2015 15:16

Z całego serca Pana popieram, Mój przyjaciel nie miał siły i odwagi walczyć z żoną o swoje dzieci i poddał się. Po prostu, już dzisiaj nie żyje.

140


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat