metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lolobolo ~lolobolo (Gość)28.02.2015 18:35

ja jestem matka ale jestem całym sercem z tym panem . ja ojcu moich dzieci wrecz narzucam ze musi sie z nimi spotykac ale jemu jest wygodnie widziec dzieci tylko raz w roku i jaka to sprawiedliwosc jak matka nie zabrania kontaktu to ojciec nie chce ale jak ojciec chce to matka sie nie zgadza cóz to za kobieta musi byc aby zabierac dzieciom ojca :(

220


niki ~niki (Gość)28.02.2015 18:36

niedługo wybory więc głosujcie na Platformę przez przypadek nazwaną Obywatelską a będzie wam lepiej

102


konser katol ~konser katol (Gość)28.02.2015 18:40

Jestem z Tobą Panie młody Ojciec! Co prawda uważam, ze rozwody powinny być zakazane i zlikwidowane w prawodastwie polskim, gdyż cierpią na nich najbardziej dzieci, lecz skoro są to powinny być wyroki sprawiedliwe i równoprawne zgodne z Konstytucją Polski i kodeksami. Polski wymiar sprawiedliwości, szczególnie sądy, a najbardziej sądy rodzinne, są opanowane przez kobiet i to te wojujące, zaślepione feministki dlatego są wydawane wyroki niekorzystne dla rozwodzących się mężczyzn. Bardzo często kobiety są pijaczkami, narkomankami, rozwiązłymi hmmm, jakby to delikatnie ująć.... temperamentnymi dziewojami i im się przyznaje dzieci, które potem patrzą jak ich matki się staczają i brną w zło. A ojciec? Ojciec jest do płacenia alimentów i do kupowania wszystkiego co zarządzi matka, z zero możliwości spotkania się z dzieckiem i utrzymywania kontaktu emocjonalnego i uczuciowego. Tak działa nasze sądownictwo, szczególnie rodzinne. Jestem z Tobą CHŁOPIE, walcz i nie daj się oderwać od swoich genów, bo w połowie dziecko jest również Twoje i Ty powinieneś też mieć możliwość decydowania jak jest wychowywane, leczone i uczone itd. Twoje, córka czy syn. Jechałem tamtędy i widziałem policjantów w radiowozie nękających tego bardzo spokojnego człowieka, spisywali go i chyba kazali zdjąć te transparenty.Wstyd! I to robili faceci facetowi. Być może już niedługo będą w podobnej sytuacji, gdyż w kręgach policyjnych rozwody i walki o dziecko jest większe niż w pozostałej części społeczeństwa polskiego. Bardzo nieładnie. Trzymaj się Facet i nie daj się wrednej matce i ZŁEJ KOBIECIE. Nie miałeś szczęścia trafić na dobrą i rozumną dziewczynę, oj nie miałeś. Mam nadzieję, że jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, nie wykasujecie tego wpisu i tym razem cenzury NIE BĘDZIE? Pozdrowienia Wszystkim!

132


Lesina23 Lesina23ranga28.02.2015 19:04

A czemu był rozwód i dlaczego mu odebrano prawo do odwiedzin. No ePiotrków byście zdobyli takie info a nie takei szczątkowe wiadomości
Ps. Popieram walkę ojców o równouprawnienie przy rozwodach :)

160


Walkiria ~Walkiria (Gość)28.02.2015 19:37

Brawo

110


ares1 ~ares1 (Gość)28.02.2015 20:03

Sądy w Polsce powinny być z zdelegalizowane i powołane od nowa!!! Układy układziki ale jak to mówią Temida jest ślepa :(((

201


mark611 mark611ranga28.02.2015 20:03

Zgadzam się że nasze sądy są feministyczne sam miałem takie doświadczenie dziecko chciało być ze mną udowodniono matce ( która też kochał nasze dzieci i przez wiele lat była dobrą matką i żoną ) nadużywanie alkoholu a RODK składający się z samych pań próbował przyznać opiekę nad dziećmi mojej żonie . Trzymam kciuki za tego TATĘ

170


koal007 ~koal007 (Gość)28.02.2015 21:09

Witam - to ja stoję przed tym sądem w imieniu dziesiątków tysięcy polskich ojców, którzy nie ze swojej winy są pozbawiani kontaktu z dziećmi. Dziś 6-ciu policjantów i 2-ch strażników miejskich skonfiskowało mi transparenty. Sąd w tym i ten Wydział Rodzinny Sądu Rejonowego w Piotrkowie Tryb. robią z dzieci półsieroty. W 96% przypadków sądy w Polsce powierzają dzieci opiece matki. Ja nie chcę odebrać dzieci matce, bo wiem, że one jej potrzebuję. Walczę o OPIEKĘ NAPRZEMIENNĄ.

241


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)28.02.2015 21:56

Popieram tego Pana bo facet ma racje ,tutejszy sąd uważa ,ze ojciec jest do placenia alimentów ale do kontaktu z dzieckiem juz nie .Ja posiadam dużą wiedze na temat pracy tego sądu a sedziowie nie dbaja o swoja reputacje ani wymiaru sprawiedliwości .Jak powiedział kiedyś św. pamięci A. Lepper :do sądu w Piotrkowie przychodzi się po wyrok a nie na rozprawe;..Wiem ,ze sa ustawki spraw i jak sie ma dobr kontakty to sprawe przegana sie wygrywa .To jest Polska po 25 latach pseudo-przemian i stalismy sie kajem bezprawia to duzo gożej niz za komuny .Gdzie ta demokracja i praworzadność i sprawiedliwość w tym kraju?

141


kozak13 kozak13ranga28.02.2015 22:05

I bardzo dobrze, walcz chłopie o dzieci bo nie ma nic ważniejszego na świecie. Każdy kolejny dzień więcej dla was będzie bardzo ważny.
Nie interesuje mnie powód rozwodu, może zawiniłeś może nie ale dzieci nie mają z tym nic wspólnego, dlatego jeśli czytasz to matko owych dzieci pozwól im się rozwijać spokojnie i pogodnie w tej trudnej sytuacji jaka je nastała.
Odcedź wasze problemy i nie przypisuj ich dzieciom.
Daj ojcu i dzieciom szanse a odwdzięczą się i Tobie.
Powodzenia Dzielny Tato :)

161


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat