metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ertes ~ertes (Gość)09.07.2015 07:01

Trzeba zutylizować radnych

190


leito ~leito (Gość)09.07.2015 07:37

Jak Wy wszyscy nic nie rozumiecie, nie chodziło w ogóle o to by było czyściej, bardziej ekologicznie, tylko o kolejny podatek naniesiony tym razem poprzez segregację odpadami.

130


gość 21 ~gość 21 (Gość)09.07.2015 08:09

Jak zwykle chodziło o podniesienie haraczu bo ciągle urzednikom mało widocznie na podwyższki dla siebie .Te przetargi na wywóz smieci to fikcja i mydlenie oczu społeczeństwu.Nie wkurwiaja bardziej mieszkańców to smieci będziemy nosić pod urząd i tam wysypywać .Jakos w Rozprzy mozna mniejsze opłaty wprowadzić ale za to Piotrków Wolbórz i Moszczenica wyszły przed szereg .W mojej gminie jest to wzrost o 500% podwyzki i tak sie zastanawiam po co mam smieciarzom wystawiać pety szkło stara elektronike i puszki skoro sa firmy które to kupia odemnie i sam zawioze na miejsce a smieciarzom nie dam zarobić ani grosza .Na zachodzie firmy utrzymuja sie z samych odbieranych odpadów a u nas jak zwykle przy okazji trzeba wydoic biednych ludzi z ostatnich pieniędzy .Takie stawki to haracz a nie opłata.opłata powinna tylko byc od tego co wystawię do odbioru a nie narzucona odgórnie czy mam co wystawic czy nie to musze płacić .Jest to zwykle złodziejstwo bo innaczej nazwać sie tego nie da

150


~PT ~~PT (Gość)09.07.2015 08:47

Mieszkańców mają w d...e ważne ze różnicę z opłat za śmieci wezmą urzędnicy. Gdzie te aparaty fotograficzne, komputery, obiecane kontrole i kary? To wszystko kłamstwo jak przedwyborcze obietnice.

90


tomek ~tomek (Gość)09.07.2015 08:21

A w Rozprzy jako jedynej gminie nie podniosły się ceny a to dzięki temu ze kilka razy organizowali przetarg bo nie godzili się na zwiększenie cen. Może niech Miasto bierze przykład z sąsiedniej gminy i nie idzie na łatwiznę a trochę powalczy o to aby mieszkaniec miał lepiej.

101


Zanzi ~Zanzi (Gość)09.07.2015 09:21

Przed zmianami: Remondis - zawsze na czas, szybko, zgodnie z planem, mili panowie itp. Po zmianach: Juko, firma robiąca łaskę, a nie usługę - oczywiście śmieci musiały przed domem odstać swoje, panowie maruderzy (cymbały i buraki) łaskawie podjechali, z podwórkową łaciną na gębie, no bo worki muszą dźwigać (sobie pracę niech zmienią patałachy). I to był ich pierwszy raz po nowemu, a co to będzie dalej, aż strach pomyśleć. Ale grunt, że my, mieszkańcy, swoje zapłacimy ;)

160


rozprzak ~rozprzak (Gość)09.07.2015 09:50

Przestańcie ludzie pisać głupoty o tej Rozprzy. W Rozprzy odbierają jeden kosz na miesiąc (więc przez resztę czasu, zwłaszcza w porze letniej, wszystko stoi i się kisi), jak masz więcej to twój problem (w innych miejscowościach dobierają np. po 2 kosze w miesiącu)...a segregacji tak na dobra sprawę nie ma, bo w każdej miejscowości stoi po kilka (w mojej wiosce w 2 miejscach) pojemników i tam należy sobie zanieść plastik i szkło (tyle zbierają). Niektórzy muszą to wszystko nieść nawet po kilkaset metrów. Ja mam blisko więc noszę, inni zapewne wrzucają wszystko do jednego. W Rozprzy de facto opłata jest więc wyższa niż w Piotrkowie, bo tam za 6,50 odbiorą od ciebie jeden kosz na miesiąc i cześć. W Piotrkowie za 9 zeta odbierają bodajże 2 razy w miesiącu kosz i posegregowane śmieci w workach. Kto płaci więcej ??
Gdybyś jeden z drugim płacił tyle co w Rozprzy i odbierali tak jak w Rozprzy to pewnie byś się zaraz popłakał, jaki syf na mieście itd.

53


emeryt ~emeryt (Gość)09.07.2015 09:57

w Bełchatowie tylko 7 zł od osoby, w Piotrkowie p.Chojniak ze świtą robi co chce

130


yato ~yato (Gość)09.07.2015 10:08

W zamian mamy wielki BURDEL...
W sektorze 1, rejon 6 odpady selktywne będą odbierać raz w miesiącu - jeden harmonogram,
a drugi harmonogram rejon 2 (te same ulice) podaje że dwa razy w tygodniu, czyli będą jeździć prawie codziennie.
A to wszystko pisał Urząd Miasta, więc widać KTO i JAK pracuje w tym Urzędzie.

60


przyszły prezydent ~przyszły prezydent (Gość)09.07.2015 11:11

Będziemy wszystkie śmieci wywozić na Łódzką, na przeciwko kościoła Miłosierdzia Bożego, na pewną posesję ;)

81


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat