metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
LUQ LUQranga09.07.2015 11:07

Ale to tylko zdjęcia z Kobyłeckiego i wieżowca po drugiej stronie tego bloku co jest na Kobyłeckiego a tak jest w całym mieście.Proponuję Straży Miejskiej niech przejedzie się po mieście i wystawia firmą odpowiedzialnym za wywożenie śmieci mandaty. Niech się na coś przydają.

100


xxxxxxyyyyygggg ~xxxxxxyyyyygggg (Gość)09.07.2015 11:25

szkoda ze szanowna redakcja poczynan JUKO nie opisze ale jakby mogla sie narazic wlascicelowi firmy a zarazem dobremu znajomemu pana prezydenta

51


xx ~xx (Gość)09.07.2015 08:45

A kto zezwolił na wycięcie kolejnych kilku drzew na Kostromskiej przy tym niby rondzie? Czy Piotrków ma wyglądać jak Łódź. Betonowa pustynia? Gdzie poszły pieniądze za ścięcie tych drzew. A może znowu nikt za to nie zapłacił tak jak za ścięcie drzew koło Getin banku.

102


RVN_10 ~RVN_10 (Gość)09.07.2015 11:49

W sektorze III od 1 lipca śmieci ma odbierać Juko. Wczoraj minął termin odbioru odpadów segregowanych na osiedlu Szczekanica - worki stoją do tej pory. Dzwoniłem do tej pseudo firmy i do UM - nikt nic nie wie. Jak bym chodnika w zimę nie odśnieżył to zaraz strażaki miejskie z kwitem pod domem by stali, a na z nimi nikt nic nie zrobi. PARANOJA !!!!
Jak dzisiaj nie zabiorą tych worów to sam osobiście je wywalę pod odpowiedni adres.
Do tej pory odpady z "trójki" odbierał Remondis i takich problemów nie było.
Juko to totalna porażka, już wcześniej miałem z nimi problemy - wiecznie nic im sie nie zgadzało.

90


jukolover ~jukolover (Gość)09.07.2015 12:14

świetna zmiana: nie mam już JUKO. mogę dopłacać ale nie mam już JUKO.

20


fan śmieci :) ~fan śmieci :) (Gość)09.07.2015 12:31

A pojemniki na zdjęciach są JUKO a nie REMONDIS

40


chmuwdu ~chmuwdu (Gość)09.07.2015 12:55

masakra...powinnismy te wszystkie śmieci zebrać i panu chojniakowi pod dom podstawić. co za śmieć

71


sklave sklaveranga09.07.2015 07:05

Tak się zastanawiam czy nie można byłoby w drodze ustawy o przetargach publicznych wyłonić prezydenta miasta. Wygrałaby oferta z najniższym wynagrodzeniem.
A w Rozprzy 6,5 zł i 10 zł od osoby! I taką cenę firma z dalekich Kielc zaoferowała. No brawo panie prezydencie, brawo panie przewodniczący nareszcie Piotrków w czołówce miast polskich z największymi stawkami za śmieci? Tak trzymać jeszcze została woda, podatki od nieruchomości, czynsze i kilkaset innych opłat. Fajnie byłoby mieszkać w mieście z najwyższymi opłatami. Tylko w Piotrkowie jest możliwa kariera Rockefellera od managera octu do prezesa. Zawsze Razem dla....siebie. Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

290


bzik1 ~bzik1 (Gość)09.07.2015 14:06

To nie radni czy prezydent, ale ustawę przygotował nam parlament i szanowni posłowie, oderwani od rzeczywistości. W mieście gdzie nie mamy wysypiska i instalacji cena będzie rosnąć , przecież o to chodziło platformę i psl-owi , aby obłowili się kolesie.

96


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)09.07.2015 15:11

Pamiętaj głupi,piotrkowski ciemnogrodzie,za 3,5 roku ponowne wybory i chojniak już zgłosił swoją kandydature.
CHCIELIŚTA TO MATA!

113


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat