metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Edek ~Edek (Gość)09.02.2015 06:55

Tym Rolnikom a raczej Panom ROLNIKOM nic nie pasuje- Unia daje kase na wszystko i ciągle jest im MAŁO.Proszę opłacać ZUS, kupić sobie kase fiskalną i nie narzekać.Gdy nie opłaca się hodowla świń to trzeba może hodować króliki.

67


EPxxx ~EPxxx (Gość)09.02.2015 07:01

Biznesmeni - Rolnicy macie dopłaty do paliwa, do nawozu, do każdego hektara itp.Do czego jaszcze mają wam dpłacać - do gnojowicy którą lejecie pola?

77


Edek ~Edek (Gość)09.02.2015 07:04

A tak poważnie - chcieliście Unie to MACIE.

51


EPI ~EPI (Gość)09.02.2015 07:17

"EPxxx" napisał(a):
Biznesmeni - Rolnicy macie dopłaty do paliwa, do nawozu, do każdego hektara itp.Do czego jaszcze mają wam dpłacać - do gnojowicy którą lejecie pola?


Dzięki temu że rolnik ma dopłaty, ty możesz kupić np. chleb za 3 zł a nie za 10!!! Faktycznym beneficjentem tych dotacji jesteś Ty a nie rolnik. Rozumiesz???

810


sklave sklaveranga09.02.2015 07:25

Tak jak za dawnych dobrych lat rozmowy z władzą tylko w urzędach i to pod bacznym okiem plutonu egzekucyjnego. No a może tak pan starosta w teren wyjechałby porozmawiać z rolnikami. Wspaniała okazja jest ku temu, blokady, marsz na Warszawę się szykuje.
Jaśnie Wielmożny Panie Starosto karoca pod pałac zajechała.
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

80


pedro ~pedro (Gość)09.02.2015 08:14

starosta niech najpierw drogi powiatowe odśnieży.

110


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)09.02.2015 08:15

W,atpie czy wiekszość narodu byla za przystąpieniem do UE.Jak pokazały ostatnie wybory wszystko da sie zmanipulować w tym kraju .To politykom do tego bagna śpieszno było by im żyło sie lepiej i oto jest efekt upadla i rozgrabiona gospodarka ,upadajace rolnictwi i bezrobocie a żadnych perspektyw na przyszlość brak w tym kraju i jedynie administracja sie rozrasta bo koles kolesiowi musi zalatwić cieplą posadke po znajomości .To cała polityka PO.

70


pracownik pracownikranga09.02.2015 08:53

Czy nie można zatrudnić na umowę-zlecenie kilkudziesięciu dawnych ZOMO-wców? Z Panami Rolnikami na wypasionych ciągnikach należy zrobić natychmiast porządek! Znam ich dobrze, bo mam rodzinę na wsi. Gdyby była relacja worek ziemniaków za worek złota - też by im było mało!

97


lenne ~lenne (Gość)09.02.2015 09:06

Boze czego oni jeszcze chcą, na wszystko dostają, z naszych pieniędzy uczciwie pracujących ludzi
niech zaczną lepiej normalne składki na ubezpieczenie społeczne płacić i podatek dochodowy ...
Święte krowy nic tylko im dawać a oni rozbija się terenówkami w gumiakach

98


milkoland ~milkoland (Gość)09.02.2015 09:07

witam.jestem rolnikiem a dokładniej jednym z największych producentów mleka w powiecie piotrkowskim.prosze nie porównywać wszystkich rolników tak samo...czemu jak ja ciezko pracowałem to reszta szła na łatwizne i najmowała po 10 pracowników,kredyt za kredytem i to w milionach...jak mleko było rok temu po 1.8zł a świnie po 6-7zł to było dobrze...jak teraz spadła cena i trzeba splacać kredyty to nagle strajki.Pytam co wam zrobił kierowca tira czy zwykły KOwalski że utrudniacie mu dojazd do pracy???banda debili i tyle!!!normalnie wstyd mi jest że jestem ronikiem!!!

103


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat