metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Michal xxx ~Michal xxx (Gość)09.02.2015 09:08

takie cwaniaki z was to czemu uciekacie do miasta i a wieś macie w du... bo co? nie opłacało się i uciekliście ha ha a teraz narzekacie że rolnik ma to zamieńcie się... 8 godz pracy od poniedziałku do piątku a resztę macie w gdzieś.!!!
Zamieńcie się i spłacajcie co miesiąc kredyty i nie zobaczycie jak to pięknie jest każdy widzi że rolnik dostaje a nikt nie powie ile zostaje z tego na czysto bo po co, ważne ile dostanie a nie zostanie
śmieszni jesteście!!!

68


olekkkk ~olekkkk (Gość)09.02.2015 09:10

widze samo cwaniactwo tutaj ktos chetny żeby sie z rolnikiem zamienić?

45


pracownik pracownikranga09.02.2015 09:17

"Michal-xxx" napisał(a):
Zamieńcie się i spłacajcie co miesiąc kredyty


Panie Rolnik a ludzie z miasta to kredytów nie biorą?Skoro bierzecie to liczycie się z tym że trzeba go spłacić i na spłatę będziecie mieli.A jak nie odpowiada to gospodarę opchnąć i do miasta do bloków!

65


neli ~neli (Gość)09.02.2015 09:38

świniarze w kredytach wami powinny zająć się służby weterynaryjne. produkujecie tylko brzydkie zapachy. Karmicie świnie odpadami z padłych zwierząt tzw. mączką, trujecie innych...

67


rolnikkkk ~rolnikkkk (Gość)09.02.2015 09:41

"milkoland"
a jak Pan nazywa? skoro taki duży i tak CI dobrze ile sprzedajesz mleka rocznie ?ile posiadasz sztuk?

30


milkoland ~milkoland (Gość)09.02.2015 09:44

ponad 800tys litrów rocznie!!!nie bede podawał ci przeciez wszystkich informacji!!!

41


rolnikkkk ~rolnikkkk (Gość)09.02.2015 09:52

"milkoland"
to ja mam kolo 1 mln litrów rocznie i nie jest mi za dobrze więc nie pisz głupot że jest CI dobrze. bo jak bedziesz bankrutował czy komornik przyjdzie to powiesz że jest źle

40


milkoland ~milkoland (Gość)09.02.2015 10:07

trzeba tak zarzadzać aby nie zbankrutować...to jest gospodarstwo,raz jest lepiej raz gorzej...to odpowiedz mi czemu za wszelką cenę strajkami staracie się uprzykrzyć życie innym polakom...co ci zrobili np ludzie z pt żebyś im blokował drogi???macie swojego przywódce idebskiego czy jak tam mu który tez popiera górników>a wiesz że on jest przedsiębiorcą który zajmuje sie sprzedażą węgla i sprzedaje tylko węgiel rosyjski...to chyba coś jest nie tak...chce tylko zrobić kariere jak lepper...

54


rolnikkkk ~rolnikkkk (Gość)09.02.2015 10:15

"milkoland"
może i masz troszke racji tylko że okradaja nas z każdej mozliwej strony więc pokażmy ze troszke nas to wkurza, bo takto beda posuwac sie coraz dalej skoro nic sie nie odzywamy!!!
a TYm z miasta to radze poczekac jak bedzie jakas kleska nie urodzaju to zobacza co ile kosztuje

27


Edek ~Edek (Gość)09.02.2015 10:17

EPI ja wiem , że chleb jak będzie kosztował 10 zł ty też będziesz narzekał- żywiec kosztuje 3,50 a za kiełbase płace 20zł . pamiętasz ile kiedyś rosła świnka - 10 miesięcy a dziś ? i też WAM nie pasuje.

95


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat