metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
solar ~solar (Gość)30.08.2013 21:54

"Piotrkowianin" napisał(a):
Widać to doskonale na zdjęciu: http://d.naszemiasto.pl/k/r/73/7d/521de187b7dbb_o.jpg
Zdjęcie pochodzi z artykułu w "Polsce Dzienniku Łódzkim": http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1978638,tak-czy-nie-dla-referendum-w-piotrkowie,id,t.html
cytat

Nie dziwię się,Dziennik Łódzki zawsze był tendencyjny i wyrywał z kontekstu tylko te fragmenty,które były potrzebne dla osiągnięcia zamierzonego celu.

00


Nina ~Nina (Gość)30.08.2013 22:01

"viva" napisał(a):
Uczestnicy mieli w rękach ulotki z hasłem "My już wybraliśmy prezydenta! Nie idziemy na referendum! Nie jesteśmy PIOnkami!". Dzisiaj w "7 dniach" - dodatku do "Dziennika Łódzkiego" jest napisane, że chojniakowi demonstranci zapewniali o oddolnej inicjatywie, ale na ulotkach widnieje też napis chojniakowego ugrupowania "Razem dla Piotrkowa" - to po pierwsze. A po drugie WIEM, że opracował te ulotki nie kto inny, tylko radny z "Razem dla Piotrkowa" i zarazem wiceprzewodniczący Rady Miasta - pan Mariusz Staszek. Ponadto WIEM, że wzór tych ulotek radny Staszek uzgadniał z sekretarzem miasta panem Bogdanem Munikiem.

A SKĄD TO WSZYSTKO WIESZ? JA TEŻ MOGĘ DUŻO WIEDZIEĆ LUB TYLKO MÓWIĆ CZEGO SIĘ DOMYŚLAM ALE TO NIE TO SAMO.TRZEBA MIEĆ DOWODY,,ZBRODNI,,

00


róża ~róża (Gość)30.08.2013 22:05

"mada-" napisał(a):
A mnie jest szkoda dzieciaków dających się wciągać w gierki polityczne i biegających po urzędzie z maskami. Chyba że mają ubaw bo dostają kasę (przyda się :)) i jeszcze trochę "sławy" czyli wykiwali starych
cytat

Teraz młodzi dla kasy sprzedadzą matkę i ojca.Mamona przysłoniła ludziom świat.

00


socjolog ~socjolog (Gość)30.08.2013 22:12

"zaskoczona" napisał(a):
Wstyd dla miasta i władzy.To chyba nie była rehabilitacja w ramach warsztatów ,bo lepiej się pod ziemię zapaść niż mówić o tym incydencie na Polskę. "Dla ludzi? kosztem ludzi?"
cytat

W pewnych kręgach mówi się,że pewien PIOtrkowski biznesmen wydał kupę kasy na jakiegoś szmatławca krążącego po Piotrkowie.Nie szkoda Mu na to było? Mógł dać choćby na tych niepełnosprawnych ludzi lub dzieci z Domu Dziecka? Ciekawe dlaczego nie dał?

00


MARCO ~MARCO (Gość)30.08.2013 22:15

"zaskoczona" napisał(a):
Wstyd dla miasta i władzy.To chyba nie była rehabilitacja w ramach warsztatów ,bo lepiej się pod ziemię zapaść niż mówić o tym incydencie na Polskę. "Dla ludzi? kosztem ludzi?"

Wstyd to mówić o tych ludziach jak o trzeciej kategorii.

00


,,, ~,,, (Gość)30.08.2013 23:19

Wreszcie ktoś weźmie się za te WTZy!!!

00


latino7 ~latino7 (Gość)31.08.2013 00:57

A to dopiero chamstwo, no! Tutaj jakie trafne komenty do tych jajec w i przed urzędem:
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/1981388,bez-sciemniania-kazda-wladza-deprawuje-pisze-pawel-larecki,id,t.html
Każda władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie.
Wierząc, że każda władza pochodzi od Boga, przewodniczący rady miasta Błaszczyński, zawezwał policję i straż miejską dla usunięcia z sali obrad ludzi z banerami i maskami prezydenta Chojniaka i dyrektora OSiR-u Heinzla,
nawiązującymi do prokuratorskich zarzutów w sprawie zakupu hali balonowej.
Nieeleganckie to i chyba nawet niezgodne z prawem. A zwiezienie busem niepełnosprawnych w t-shirtach "Stop awanturom. Nie idę na referendum" to nieetyczne wykorzystanie tych osób i narażanie ich na stres. "Wcześniej czy później każdy Cezar doczeka chwili, gdy do jego drzwi zastuka Republika - wspólnota wolnych ludzi." To Gowin.
"Pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną." (Przypowieści Salomona 16, 18).

00


Malaklipsa Młodszy ~Malaklipsa Młodszy (Gość)31.08.2013 07:38

Przed pójściem na referendum,każdy powinien odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
- jak cel przyświeca panu Pampuchowi(którego z magistratu zwolnił Pan Prezydent)
- kto tak naprawde stoi i jest organizatorem i sponsorem rzeczonej Obywatelskiej Incjatywy( proponowałbym inną nazwę)
- dlaczego rok przed wyborami szkaluje się dobrego Prezydenta, który został wybrany w pierwszej turze wyborów,
- jeżeli ktoś nie jest zadowolony ze zmian które widać gołym okiem w mieście to będzie miał prawo zagłosować w wyborach samorządowych w 2014 r., nie narażając maisto na koszta referendalne
- co proponuje w zamian za Pana Prezydenta PIO, bo tylko potrafią krytykować (cecha charakterystyczna dla ludzi sfrustrowanych)
Nasuwa się jeszcze kilka innchy pytań...wieże w to,że ludzie kieruja się rozumem i nie dadzą się oszukać Panu Pampuchowi i spółce....

00


pr ~pr (Gość)31.08.2013 09:13

Dlaczego teraz mamy iść na referendum? Dlaczego ci, którzy teraz namawiają do udziału w tej "zabawie" za nasze pieniądze byli przeciwko referendum, gdy dotyczylo Matusewicza, który siedział w więzieniu skazany prawomocnym wyrokiem sadowym?

00


Ja ~Ja (Gość)31.08.2013 10:00

Aska i olka. Osobiscie widziałem jak chłopiec płakał bo mu siła zabierano koszulkę a inni pytali czy moga już iść. Czy to nazywacie własną wolą? Poparciem? Wstyd i skandal. Tyle.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat