metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Krysia ~Krysia (Gość)29.08.2013 15:29

Wykorzystanie osób z deficytami jest niezgodne z prawem. Zazwyczaj takie osoby pozbawione są decydowania o tym co się dzieje, czyli uwłasnowieni przez swoich najbliższym. W takim razie jak można ich do czegoś takiego wziąć ,grupa tych osób nie wie ,dlaczego tam pojechała i w jakim celu? Pan Prezydent powinien naprawdę nad tym się zastanowić, jak można wykorzystać czyjąś chorobę , człowiek religijny i wykształcony, Osoba reprezentująca nasze miasto. Wynika z tego ,że tonący sięga po różne środki ,nawet po osoby niepełnosprawne, które mają ograniczoną świadomość działania i myślenia. Czy taki człowiek powinien być dalej Prezydentem?

00


Kur ~Kur (Gość)29.08.2013 15:37

No to teraz proponuję pikietę dzieci ze żłobka !!!

00


justi 13 ~justi 13 (Gość)29.08.2013 15:43

Grupa niepełnosprawnych nie pikietowała.Siedzieli sobie na ławce i przyglądali się .Byłam tam i widziałam.Więc nie trzepcie się tak.To są ludzie,którzy także myślą i czują.

00


miastowa ~miastowa (Gość)29.08.2013 16:33

Pani B. Jak zwykle wykorzystala niepelnosprawnych do swoich celow, zreszta robi to od wielu lat

00


martens ~martens (Gość)29.08.2013 16:50

Nóż się w kieszeni otwiera patrząc,co robi ta pseudo "władza".

00


Obserwator ~Obserwator (Gość)29.08.2013 17:15

Tę manifestację prawdopodobnie organizował radny Staszek - z koalicji Prezydenta (Żenada posługiwać się niepełnosprawnymi).

00


pielęgniarka ~pielęgniarka (Gość)29.08.2013 17:52

Wstyd i żenada! Jak można niepełnosprawnych wykorzystywać w celach politycznych! Czy ta władza straciła rozum? Obawiam się, że po wyborach w 2014 większość radnych koalicji i urzędników nie ostanie się.

00


antyChojniak ~antyChojniak (Gość)29.08.2013 19:03

Jestem przeciwnikiem prezydenta ale na referendum nie pójdę.
Mam pytanie: czy można pociągnąć do odpowiedzialności ludzi którzy doprowadzili do referendum? Można sprawić, żeby ci frustraci zapłacili za to? Jeżeli referendum nie przyniesie skutku niech płacą!!! Idityzm. Za rok będą wybory i wtedy można go odwołać.

00


darek ~darek (Gość)29.08.2013 19:32

to samo w gorzkowicach cyrk propaganda

00


observer ~observer (Gość)29.08.2013 20:21

Pani Prezes K.B od początku składa pokłony obecnej władzy, odwdzięczając się wystawnymi obiadkami i poczęstunkami w WTZ na które z każdej /nawet błahej okazji/ zaprasza Pana Prezydenta ze świtą. Sama od 20 lat czerpie niemałe korzyści z faktu bycia dożywotnią Prezes. Gardzi ludźmi, a o dydaktyce pracy z osobami niepełnosprawnymi nie ma bladego pojęcia.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat