Szkółka Kolarska Velo Speed Triap, działająca w ramach Narodowego Programu Rozwoju Kolarstwa, od dwóch lat szkoli dzieci i młodzież z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, nawiązując do pięknych tradycji kolarskich w regionie. Uczestnicy piotrkowskiej szkółki systematycznie podnoszą swoje umiejętności sportowe biorąc udział w treningach, zawodach a nawet Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich. Szkółka bardzo dobrze zorganizowana i prowadzona, zasługująca na wsparcie ze strony samorządu, sponsorów, mediów a przede wszystkim braci kolarskiej. Okręgowy Związek Kolarski wspiera w działaniach i czeka na mistrzów wywodzących się ze Szkółki Kolarskiej Velo Speed Triap.
zaczęło się wcześniej, bo już pod koniec lat 60. Na Słowackiego był LZS i miał favority. Polski
był jaguar, całkiem niezły. Andrzej Leper wygrywał wszystkie żelazka i budziki w powiecie. Mocny był też Różycki. Za przejazdem mieli w komórce własne rolki-samoróbki.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!