metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jan ~jan (Gość)27.01.2016 20:55

Jak rządziło PO to była demokracja, jak PiS to dyktatura. Takie jest postrzeganie przez KOD demokracji, bo racja musi być tylko po naszej stronie i już! Ciekawe czy na spotkanie przyjdą w futrach jak na demonstracje?

176


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)27.01.2016 19:01

Ponieważ widzę, że wypowiadają się tutaj także organizatorzy to mam pytanie kierowane ciekawością:
1. Na początku podaliście, że spotkanie będzie w hali OSiR. Czy uzgadnialiście to wcześniej z dyrektorem, który dał zgodę i później się wycofał, czy po prostu podaliście informację bez rozmów licząc, że się zgodzi?
2. Kto płaci za wynajęcie sali w domu "U Meckiera"?

172


Antoni ~Antoni (Gość)27.01.2016 21:48

Nie wiem dlaczego stawiacie mi negatywy TO BYŁ TEN MARSZ PUSTYCH GARNKÓW czy nie a wcześniej uzgodniony na zakrystii u Bernardynów czyżbym kłamał, znowu będziecie dawać negatywy. A może to kosmici byli na tym marszu pustych garnków !!! CZY KTOŚ W TYM MARSZU PRZESZKADZAŁ!!!

34


MJ ~MJ (Gość)27.01.2016 19:57

KOD ile płacicie ,żeby być u was na demonstracji

129


super ~super (Gość)27.01.2016 19:19

Aleje Cmentarne to dla was idealne miejsce!

2110


staryy ~staryy (Gość)27.01.2016 14:16

ten cały Kukiz to sam nie wie co chce. On gada jedno, ten Liroy co innego, jeszcze inny co innego śmieszni są i tyle. Chyba młodzież ich dla jaj wybrała tylko że rządzenie krajem to nie są jaja jak pis wprowadzi dyktaturę to do śmiechu wam dzieci nie będzie

1715


wnerwus ~wnerwus (Gość)27.01.2016 14:12

Po Kukizie i jego oszołomach to za pare lat nie będzie śladu. Jak po Lepperach i Palikotach. Ich wyborcy to oszołomy jakich mało.

1522


Adamo ~Adamo (Gość)27.01.2016 13:06

Do kukizowca.
Zakładam , że jesteś zwolennikiem Ruchu Kukiza.
Jeżeli tak to możesz mnie oświecić i odpowiedzieć co ma do zaproponowania Kukiz w kwestii poprawienia moich warunków życia?? Referendum w sprawie uchodźców czy JOWy? (a może jowy już nie?). Czy to polepszy moją sytuację materialną?

1119


marioola ~marioola (Gość)27.01.2016 12:04

szkoda nie mogę być ale jak będzie jakiś protest w Piotrkowie to będe

1225


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)27.01.2016 22:15

Cytuję:
Spowodowane jest do decyzją dyrektora OSiR, który nie pozwolił na organizację zebrania na terenie Ośrodka.


Nie pozwolił? No, wielka szKODa... Buahahahahaha :))))

85


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat