metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga27.01.2016 12:44

KOD jest w modzie bo Naczelnika bodzie. Tatuś w ORMO a ja w KODzie , demokracja ciągle w modzie. Na transparentach uczestników antyrządowej demonstracji pojawiały się m. in. hasła: Precz z Kaczorem!, Siekiera, motyka, enter, spacja, rusza już inwigilacja, Według PiS dobra zmiana to Polska na kolanach, Kaczyzm jak faszyzm niszczy Polskę. Mieliśmy Tuskolandię zamieniliśmy ją na Kaczogród. Świrosław objął Polskę we władanie.
SKĄD SIĘ WZIĘŁA NEO-TARGOWICA ? Najkrócej na to pytanie można odpowiedzieć: za moskiewskie i berlińskie pieniądze. Bo taki był początek tej wolnej Polski, gdy za moskiewską pożyczkę uratowano funkcjonariuszy PRL, zaś za niemieckie marki zbudowano partię liberalną. Wszystko to zostało ubrane w teatr pt. Obrady Okrągłego Stołu, gdzie podzielone zostały wpływy komunistów i liberałów, zostawiając Polaków na przysłowiowym lodzie, zaś z Polski tworząc teoretyczne państwo. Więcej na http://sklave.manifo.com/polityka

239


żenada ~żenada (Gość)27.01.2016 18:44

Jedno dziadostwo pogonione następne odrasta a ludzie łykają jak małe dzieci...

74


gościu ~gościu (Gość)27.01.2016 18:47

KOD - kwik świń odsuniętych od koryta.

187


artek ~artek (Gość)27.01.2016 19:13

KOD- komitet obrony koryta(KOK) zmienić nazwę musicie pasożyty!!!

199


szczerba ~szczerba (Gość)27.01.2016 20:15

Kto nie skacze ten jest z pisu hej hej :)

39


kazi ~kazi (Gość)27.01.2016 17:31

Ludzie ludziska za Po super zycie było przelewało się extra, fura kasy,wakacje za granicą itd puknijcie się w te pu... głowy i dajcie porządzić partii PIS zobaczymy co zrobią.
Po roku rządzenia będą rozliczenia ale dajcie im Wolnosc rządzenia!o której tak głośno krzyczycie

1410


miś ~miś (Gość)27.01.2016 20:39

redakcja portalu też w KODzie?
czy o spotkaniach innych stowarzyszeń też będziecie informować i zapraszać

133


ciekawy ~ciekawy (Gość)27.01.2016 19:47

a na zebrania innych grup dyrektor się zgadza?

96


~PT ~~PT (Gość)27.01.2016 20:26

Klika Oderwanych Dup od koryta.

198


mojo ~mojo (Gość)27.01.2016 21:13

Śmiać mi się chce tego całego KODu. Dziwię się tylko, że ludzie dają się tak łatwo manipulować.

195


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat