metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lersor ~lersor (Gość)10.07.2015 23:47

kondolencje dla ludzi którzy pływają tam z odchodami i innym syfem to jest smrudka a nie kąpielisko
gdzie są władze miasta naszego czy ktoś w końcu zadba o zbiorniki bógaj gdzie można za inwestować i zrobić z prawdziwego zdarzenia kąpieliska wypożyczalnie za kilka lat nie będzie widać bógaja zarośnie i tyle może cała rada miasta by sobie zrobiła piknig nad słoneczkiem kąpiele itd i sama stwierdziałą czy można tam spędzić miło czas ten zbiornik nadaje się dla bydła aby dać pić spragnionym zwierzakom a nie ludziom basen zlikwidowali gdzie cały piotrków tak wypoczywał a teraz ze słoneczka chcą zrobić( Playa de La Concha) (Plaża smrodu mułu i innych odchodów )

40


Krol Albanii ~Krol Albanii (Gość)10.07.2015 23:56

Nie narzekaj! Rodzina z Albanii zawsze marzyla o wakacjach na Sloneczku. Sie nie obejrzysz i za pare lat beda tam staly luksusowe hotele i domy na balach wystajacych z wody!

50


krzysztof ~krzysztof (Gość)11.07.2015 12:10

Mnie bardzo ciekawi jak co roku tam kontrola wody przez sanepid przechodi ,aż mnie korci zebym pobrał próbke wody i zrobił badania na swój koszt orientuje się ktos jak jest koszt takich badań w innym miescie

50


ania (Gość) ~ania (Gość) (Gość)13.07.2015 23:05

Ja również nie mogę podzielić optymizmu Władz Miasta dotyczącego naszego miejskiego kąpieliska. Brud, szlam, pływające zielsko oraz odchody ptactwa. Dzieci po wyjściu z wody mają szare otoczki wokół ust. Jeszcze rano woda wygląda znośnie lecz po pewnym czasie kąpiel odbywa się w mule. Ponadto w wodzie znajdują się śmieci oraz potłuczone szkło. Plaża...........no cóż wysypane 5 cm piasku i jak dziecko ruszy łopatką to grzebie w cuchnącej ziemi. Proponuję wziąć przykład z kąpielisk na Śląsku, gdzie jest bardzo dobra organizacja takich zbiorników. Nie zaszkodziło by również codzienne poranne sprzątnięcie wokół plaży i kąpieliska.

40


jeday ~jeday (Gość)17.07.2015 21:43

Wakacje z Kupą.)

20


Jeday ~Jeday (Gość)18.07.2015 12:10

Syf,kiła i mogiła.!!!

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat